Jump to content

Academia Old School


CokaColaLife

Recommended Posts

Salutare lume ! Sunt CokaColaLife de pe rpg1 si as vrea sa va povestesc despre academia care se va infiinta chiar astazi,7 august 2013 de catre mine,CokaColaLifed

Academia Old School se ocupa cu instruirea incepatorilor,mediocrilor dar si a avansatilor cam totul despre masini.Academia nu costa nimic,ba din contra,daca veti fi playeri seriosi chiar veti primii salarii .Atat am avut de zis in legatura cu academia...Oooo da,am uitat sa zic cerintele minime pentru a aplica:

Cerinte minime pentru a intra in academia Old School :

-Minim level 1

-Activitate

-Seriozitate

-Respect fata de academie

Pentru a aplica dati copy modelului de mai jos si dati add reply ,paste si completati spatiile

Model de aplicatie :

-Nick in joc :

-Numar de telefon in joc :

-Nivelul :

-Factiunea din care faceti parte(daca faceti parte dintr-o factiune )

-Rankul detinut in acea factiune(daca face parte dintr-o factiune )

Link to comment
Share on other sites

=

Cu invatarea jucatorilor de level mic se ocupa Helperii,poti sa iti faci un clan pe tema asta,topicul e inutil.

Cujm spunea si claudiu .. de aceasta treaba se ocupa helperii , dar daca tu consideri ca poti face asta , iti urez succes .

Apropo , spuneai la cerinte minim level 1 .... Poti avea si level mai mic ? :))

 

Topic closed.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.