Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Anunțuri importante / Important announcements🔔


Aleksandr Lakhonin
 Share

Recommended Posts

ATENTIE!!!

1. Aceasta este posibil sa fie ultima saptamana cu raport de postat pe forum de catre voi! Dupa aceasta este posibil sa se definitiveze noul sistem de rapoarte si nu va mai trebuii sa faceti ss! Veti fi anuntati din timp daca va trebuii sa faceti raport si saptamana viitoare sau nu!!

2. Din cauza unor greseli de-ale mele, am incurcat anumite reguli si am scris celor care au gresit primul raport ca vor fi demisi! Acest lucru nu se va intampla, ei primiind doar Faction Warn! Imi pare rau pentru confuzie! Apucati-va de un nou raport!

 

 

ATTENTION!!!

1. This may be the last week with posted raport on the forum by you! After that it is possible to be finsihed the new raport system and will not need to make any ss! You will be informed in advance if you will need to make raport next week or not !!

2. Due to some of my mistakes I messed up some rules and wrote those who wrong the first raport that will be fired! This will not happen, they'll just recive a Faction Warn! Sorry for the confusion! You can start new raport!

 

Edited by VIP RelaXx S4F
Link to comment
Share on other sites

Cei care nu au primit salariile pentru saptamana trecuta sa fie maine, duminica, 01.02.2015, online pentru a le primii, nu conteaza ora.




Who don't received his salary for last week can enter tomorrow, sunday, 01.02.2015, to receive salary. Doesn't matter at what hour.


Link to comment
Share on other sites

ATENTIE ! Am recrutat 28 de persone . Rank 4+ o sa dea testele , va rog sa fiti cat mai duri, la orice greseala ii avertizati cu 0.5/1 depinde cat merita . O sa intre numai cei care au punctajul cel mai mare de asta va si rog sa fiti duri


Link to comment
Share on other sites

Atentie!



Incepand cu aceasta saptamana, nu mai trebuie sa faceti ss pentru raport! Trecem pe versiunea automatizata de pe site!


Link to comment
Share on other sites

De azi inainte s-a scos regula cu /accept taxi in 2 secunde, puteti accepta o comanda din orice oras chiar intr-o secunda sau chiar in acelasi moment.

 

From today the rule out with the /accept taxi in two seconds , you can accept a command from any city even in a second or even at the same time.

Edited by Kisame
Link to comment
Share on other sites

In acest weekend o sa fiu plecat din oras timp de 3 zile sper ca nu o sa faceti vreo prostie . Cat timp voi fi eu plecat se va ocupa Kisame, impreuna cu rank 5 ,de factiune . Daca este vreo problema se va posta la sanctiuni si o sa primiti sanctiunea cand ma intorc .


Link to comment
Share on other sites

Am sa va rog sa va uitati la regulament intern, unde a fost scoasa regula privind luarea de ajail care ducea la FW. De asemenea, am sa va rog sa va uitati si la raport de activitate , acolo suferind o modificare majora zic eu . Aceste 2 noi reguli se vor implementa chiar de saptamana aceasta.


Link to comment
Share on other sites

Un eveniment de tip olimpliada, B-Olymplics, se va desfasura in aceasta luna pentru toate factiunile si clanurile oficiale.

Duminica la ora 12:00 se va tine olimpiada pentru factiunile pasnice, prezenta va fi obligatorie, sa fiti prezenti la HQ la ora respectiva pentru a face screenshot, mai multe detalii, aici : http://forum.b-zone.ro/topic/265721-mayor-b-olympics/

 

 

 

Edited by Kisame
Link to comment
Share on other sites

Un eveniment de tip olimpliada, B-Olymplics, se va desfasura in aceasta luna pentru toate factiunile si clanurile oficiale.


Duminica la ora 15:00 se va tine olimpiada pentru factiunile pasnice, prezenta va fi obligatorie, sa fiti prezenti la HQ la ora respectiva pentru a face screenshot, mai multe detalii, aici : http://forum.b-zone....yor-b-olympics/


Am facut o mica modificare , adica ora la care se va tine Olimpiada , se va tine la ora 15:00 .


Am anuntat din nou ca sa vedeti cu totii




Link to comment
Share on other sites

Saptamana aceasta si cealalta saptamana sunteti scutiti de raport .! Mai mult n-am ce sa zic . Aa si inca ceva , aveti voie cu orice job legal in aceste 2 saptamani


Edited by South Smara
Link to comment
Share on other sites

Joi, 16/04/2015 la ora 16:00, o sa organizam un event de tip Protect The V.I.P impreuna cu membrii departament-ului LSPD. Premiul este de $50.000, prezenta va fii obligatorie, cine nu poate ajunge, sa-si faca o cerere de invoire cu un motiv bine intemeiat, cine e absent o sa fie sanctionat.


Link to comment
Share on other sites

Maine, sambata la ora 20:00, avem o activitate impreuna cu toate factiunile pasnice + departamentele, este vorba despre un targ. Toate factiunile pasnice o sa ofere servicii cu 1$. Noi o sa pune /fare 1 pe durata targului. Prezenta este optionala. Dar as vrea sa fiti cat mai multi prezenti, o sa tin cont la rank up. Maine sa fiti in fata HQ-ului la ora 19:45 sa vedem cine vine, sa nu ma trezesc cu doi membrii.



SF Taxi nu mai participa la aceasta activitate


Edited by Kisame
Link to comment
Share on other sites

Maine in data de 26.04.2015 ora 13:00 va avea loc finala B-Zone Olympics. Va rog sa fiti cati mai multi online ca sa putem castiga, daca se va intampla acest lucru si eu zic ca se va intampla, veti luat fiecare cate 50.000$. Cine nu vine, o sa primeasca in cont, drept recompensa un AV.


Nu accept invoiri, veniti=nu primiti nimic, nu veniti luati un AV


La ora 12:50 cam asa sa fiti toti in hq pentru a primi tp.


Sa speram ca nu se v-a mai intampla ca data trecuta.


Edited by South Smara
Link to comment
Share on other sites

Poimaine in data de 3.05.2015 ora 13:00 va avea loc un war 4 fun intre Avispa Rifa&SF Taxi vs FBI. Sa va explic cum se va desfasura acest war. Noi impreuna cu Avispa ii vom ataca pe cei din FBI la ei la hq, FBI va pune un membru la poarta ca sa o deschida, ca noi sa putem intra. Acest war se va termina cand FBI va primi spawn kill. Activitatea este obligatorie.


urQiswk.png&FdCAa0l.pngvsODMQI6v.png



Edited by South Smara ZEW
Link to comment
Share on other sites

Dragi taximetriști, a fost modificată prima pagină a topicului rapoarte de activitate, acolo gașiți informații despre raport, bonusuri, sancțiuni, număr de comenzi pentru fiecare rank în parte. Sunteți rugați să îl citiți ca să stiți la ce să vă asteptați.

Edited by florynn fly
Link to comment
Share on other sites

Atentie!! Sambata (30.05.2015) la ora 17:00 se va organiza un targ al factiunilor pasnice, vom participa si noi. Pe parcusul acestui targ va rog sa aveti /fare 1$, /repair, /refill cu un 1$.

Edited by florynn fly
Link to comment
Share on other sites

Salutare taximetristi!! Am adaugat cateva locatii noi pe lista cu locatii importante, lista o gasiti aici sau va duceti in topicul "Testul de intrare". Noile locatii adaugate au o steluta la sfarsit " * " Invatati-le cat mai bine!!

Link to comment
Share on other sites

Joi, 18.06.2015 la ora 18:00, vom avea o activitate de tip Car Race. Prezenta este obligatorie.


Activitatea se va desfasura la bizul Race Arena.


Vor fii 5 runde, deci vom avea 5 castigatori.


1 runda castigata = 10.000$



3d-ultimate-racing-802639-3-s-307x512.jp


Edited by South Vlad
Link to comment
Share on other sites

Atentie!! Au fost adaugate noi reguli la regulamentul intern al facțiunii, aveți 12 ore să vă conformați cu aceste reguli și să le aplicați.

Link to comment
Share on other sites

  • Victory Heisenberg changed the title to San Fierro Taxi - Anunturi importante / Important announcements
  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - AnunÈ›uri importante / Important announcements🔔
  • Norocell locked this topic
  • South Flacko unlocked and locked this topic
  • South Flacko unlocked and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.