Jump to content

Propunere War'uri in fiecare zi


Kaine

Waruri  

478 members have voted

  1. 1. Doriti ca Warurile intre ganguri sa se tinta zilnic?



Recommended Posts

Ce om intelectual, care face scoala si cica are teme poate sa spuna ca 2 ore e o zi ? Voi ganditi inainte sa postati ?

Care e faza ca stai 2 ore ? Sa zicem ca vi de la scoala la 15:00 pana la 20:00 sunt 5 ore nu ? In acele 5 ore poti sa faci sex/ sa te plimbi, sa faci aia aia. Hai sa fim seriosi... targuri ? nu se mai fac de mult stai acolo si vinzi arme ca un nab.

Suntem pe o comunitate de gaming, fiecare om isi rationeaza timpul cum vrea, pe langa ca sunt multi mafioti inactivi care intra doar la waruri macar o sa fie in fiecare seara oameni la war si jucatori. Mi se pare absurd si in cele 3 zile de war tu sa faci invoiri, cei care considerati ca suntem "no liferi" puteti sa va bagati in factiuni pasnice si asta e, salpa.

Postez in calitate de sub-leader la factiune, stiu cum e organizarea stiu cum e tot, e usor la 15 membri sa coordonezi, chiar daca uni nu stiti va faceti nervi aiurea.

 

Raspuns final: DA !

Link to comment
Share on other sites

NU.

1.Activitatea din ganguri va scadea extrem de mult deoarece nu cred ca majoritatea dintre noi ar sta la calcultator.Aici fac referire la cei care sunt in clasa A XII-A care fac pregatire pentru BAC.

2.Inainte de denominare warurile erau de la 18:00-22:00 daca nu ma insel.Si atunci majoritatea playerilor din ganguri stateau pana la 20:00-20:30 maxim.

3.Si faza cu ca va creste numarul playerilor, nu o prea cred :D

4.Multi dintre membrii gangurilor vor fi la jail iar pe turf vor ramane cate 10-15 playeri maxim.

5.Acum trebuie sa mai profitam si noi de serile calde care au mai ramas inainte sa fina iarna care nu s-a mai intalnit in ultimii 100 de ani.

Link to comment
Share on other sites

Spuneti toti da, da , da da, dar pana la urma, mai taie din ele dale drq... :))

O sa fie full topicurile cu invoiri deoarece nu toata lumea o sa aiba timp sa intre in fiecare zi la ora respectiva si pana la urma o sa faci war in 5 playeri, deci in concluzie tot voi o sa aveti de pierdut.

 

CONTRA!

Link to comment
Share on other sites

Eu spun ca da, nu e vorba ca stai numa in casa sau ceva de genu', sunt doua ore pe zi nu e mare lucru. Asa s-ar vedea valoarea colectiva a unui gang, turfurile oricum vin si pleaca, te joci de distractie. Totusi, mai bun era programul de luni, miercuri si vineri de la 18:00 la 22:00.

Link to comment
Share on other sites

Nu doamne deci de ce zic eu nu?

 

Simplu.

1. Prea multa ura

2. O sa te saturi

3. E bine cum e acum

4. O sa fie suferinte maxime cum este si acum si totusi sunt doar 3 pe saptamana

5. O sa fie mult mai folosit cuvantul POST...

 

Deci nu? Chiar credeti ca o sa puteti ajunge oricand? Aveti scoala nu stiu viata..

Link to comment
Share on other sites

NU ! Mai iesiti pe afara.. Mai uitati-va la un film, va dati seama ca o sa trebuiasca sa stati doar la calculator ? Kelton, nu le distruge viata. Asa ca mafiile sunt in scadere... Multi playeri o sa plece din cauza asta.

Link to comment
Share on other sites

Votul meu este da

Majoritatea playerilor intra doar la WAR

Nu uitati ca sunt antrenamente dar nu este asa palpitant ca war in zilele in care nu sunt waruri

Deci in concluzie tot trebuie sa fiti online si in timpul saptamani iar nu o sa acuze nimeni faptul ca este war zi de zi pentru ca si chiar daca nu sunt waruri sunt antrenamente deci intrebarea ar trebui sa sune asa: CE VRETI ANTRENAMENT SAU WAR??

Link to comment
Share on other sites

Eu as spune da daca cumva s-ar face ceva de genul: Esti obligat sa vi la 3 zile de waruri dintr-o saptamana (minim 3/5). Adica sa ma fortezi sa vin in fiecare zi la war pentru mine poate fi = cu demisia ... .

NU sunt de acord.

Link to comment
Share on other sites

DA! Pentru ca warurile sunt singura distractiie a celor din mafii.

Hai, nu mai spune. Majoritatea care au votat (si eu inclusiv) sunt in factiuni pasnice sau departamente. N-are nimeni idee cata ura e la un war, cati nervi se provoaca intre membrii factiunii si cat de tare injuri.

Regret c-am votat da, chiar daca un vot n-ar fi schimbat situatia. O sa se dea FW-uri in prostie, ban-uri in prostie si n-o sa mai ramana nimeni pe server, decat factiunile pasnice si departamentele.

Parerea mea e ca si 3 war-uri sunt multe. Nu exista atata ura inainte cand nu era sistemul de turfuri si cand se faceau war-uri pentru distractie.

Acum poti sa ai toate teritoriile, ca lumea te acuza de coduri si moduri. Inainte o mafie era intr-adevar respectata prin intinderea si comportamentul membrilor ei.

In mafie peste 50% din membri sunt copii care altceva in afara de "am talent, nu cod" si "hai S@L" nu stiu sa zica.

Link to comment
Share on other sites

Ar fi ceva sa fie mai multe war-uri pe saptamana dar nu zilnic, un program in care cu totii sa fim multumiti si dornici de el, gen Sambata - duminica (Liber) / Luni war - Marti war - Miercuri liber (e mijlocul saptamanii si presupun ca toti suntem ocupati) Joi - war, Vineri war.

Link to comment
Share on other sites

Cred ca e mai bine sa avem o tara plina de cretini si de inculti care nu invata din cauza ca au avut WAR. E bine, ne multumim cu tag-ul de celenterate, dat de alte state. Ce conteaza daca iau 2 pentru ca nu am invatat? E mai bine sa castig un turf ca sa ii arat unui gigel cat pot sa bat la el cu deagle-ul ca la hotii de cai, oh stai..hotii de cai n-au respawn. Va urez succes la war. Ce conteaza ca avem in tara 60000 de tineri someri, care nu au fost in stare sa ia o prostie de BAC si acuma o ard cu seminte pe la colt de bloc si ard o pipa.

 

 

#Astept +1 pentru inteligenta postului meu.

Link to comment
Share on other sites

Votul meu este categoric NU. O mafie nu inseamna numai war-uri, majoritatea dintre cei care au votat DA, sunt ori de pe RPG 2, ori nu au mai fost in viata lor in mafii. Dupa parerea mea ar fi o pierdere de timp sa se bage war-uri in fiecare zi, pentru ca dupa maxim o luna toata lumea ar sari sa se scoata din war-uri.

 

Activitatea intr-o factiune trebuie sa varieze, eu spun ca 3 zile de war sunt suficiente, iar in restul zilelor ar trebui sa se organizeze alte activitati, precum antrenamente, targuri, pentru a va cunoaste mai bine voi intre membri si pentru a se creea o unitate in acel gang.

 

Voua ca simpli membri care schimba gang-ul in functie de numarul de /turfs, va este foarte usor sa votati DA, dar pentru cei care se dedica unui gang, indiferent de rezultatele de la war, ma refer in special la lideri, ce se mai intampla cu ei? Cum o sa reziste zi de zi la war-uri, nervi, tensiune, suferinte.

 

Unde mai e placerea jocului? Am auzit o replica gen "daca vreti sa stati si afara, duceti-va in pasnice?". Voi ganditi putin? E ca si cum ati spune gang = no-lifer. Daca la stadiul de no-liferi vreti sa aduceti gang-urile, votati DA in continuare.

 

Treziti-va la realitate, e un simplu joc, distrati-va cat puteti in cat mai multe moduri posibile, nu alegeti sa faceti acelasi lucru zi de zi. Atat am avut de zis, o seara buna!

Link to comment
Share on other sites

Am votat NU deoarece unii dintre noi au si alte treburi mai importante de facut decat sa vina la war zi de zi si in + daca vreti DM va puteti duce la Paintball.

@ dupa cum a zis si oTo vreti war in fiecare zi si voi abia va prezentati la warurile actuale :))

Link to comment
Share on other sites

Da .

Se pot face cereri de invoire . Sau depinde de fiecare lider ( poate sa impuna un regulament in functie de program) . Sa fie macar la 3/5 zile de war.

 

Si ar fi bine sa fie war-urile de la 20:00 pentru ca multi gangsteri termina scoala la 20:00 .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.