Jump to content

Problema Gta san Andreas


LCS AntOO

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea:Cand vreau sa pornesc gta-ul,porneste si cand dau sa joc imi apare eroare cu don't sent.Nush dc faceti ceva..
Screenshot (în caz că este necesar):
Nu este nevoie

Link to comment
Share on other sites

 

Screenshot (în caz că este necesar):Nu este nevoie
Chiar este nevoie.... Nu avem de unde sa stim ce eroare iti da, aia cu "don't sent".

Parerea mea e sa pui un screenshot, altfel slabe sanse sa fii ajutat.

 

Totusi, asigura-te ca versiunea ta de samp este 0.3x.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Chiar este nevoie.... Nu avem de unde sa stim ce eroare iti da, aia cu "don't sent".

Parerea mea e sa pui un screenshot, altfel slabe sanse sa fii ajutat.

 

Totusi, asigura-te ca versiunea ta de samp este 0.3x.

Pai da,dar zimi cum sa fac screen ca-ti fac..SI am samp 0.3x

Link to comment
Share on other sites

Pai da,dar zimi cum sa fac screen ca-ti fac..SI am samp 0.3x

Deasupra sagetilor ai butoanele: Delete, End, Home, Insert, etc... printre care si Print Screen.

Apasa pe Print Screen, apoi intra in Paint si apasa CTRL+V! Salvezi poza, o uploadezi pe un site ca imgur.com, postimage.org si o pui aici.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.