Jump to content

El Loco Cartel - Propuneri / Suggestions


Zarzare
 Share

Recommended Posts

Am creat acest topic special pentru membrii El Loco Cartel care vor să ajute la îmbunătățirea facțiunii.

Tot ce trebui să faceți este să postați în acest topic ideea voastră după modelul ce urmează:

 

Nume:

Propunere:

Cu ce crezi că ajută?:

 

 

Notă: În acest topic nu au voie să posteze decât membrii El Loco Cartel, încălcarea acestei reguli va duce la warn up pe forum.

 

For english version click the spoiler:

 

 

I've created this topic for El Loco Cartel members that wants to improve the faction.

All you must do is to post in this topic your suggestion using the following model:

 

Nickname:

Suggestion:

How do you think it will help?:

 

Note: In this topic, only El Loco Cartel members are allowed to post, broking this rule will lead to warn up on forum.

 

 

Edited by Zarzare
Link to comment
Share on other sites

Nume: [OJ]Precencutine


Propunere: Propun ca in fiecare sâmbătă să se organizeze un event Deagle By El Loco Cartel,iar duminică să organizăm un târg.


Cu ce crezi că ajută?: Nu ar mai fii atâta monotonie in cadrul facţiunii.


Link to comment
Share on other sites

Nume: GGhrtTT


Propunere: Adăugarea unui grad de la rank2+ "Coordonator war".


Cu ce crezi că ajută?: Nu avem mulţi de rank 4, poate liderul si subliderul ori nu sunt on, ori sunt ocupati, aceşti coordoantori de war să poata organiza la war ca un rank 4, de exemplu toţi pe clădirea aia, toţi în zona aia, staţi în felul ăsta pe cladire, etc. Se poate dezbate mult pe tema asta, avem câtiva de rank 2-3 care ar putea coordona war-urile.

Link to comment
Share on other sites

@, Propunere respinsă. Dacă doresc, voi alege una sau mai multe persoane care să coordoneze war-ul respectiv, însă în mare se vor ocupa cei de rank 4+. De asemenea nu interzice nimeni celor de rank-uri inferioare sa dea sfaturi sau sa spună ceva legat de war, iar dacă cineva consideră că este util pot asculta.

Link to comment
Share on other sites

Nume: Mikeyoto


Propunere: Cei ce au -3 la war sa stea in HQ si sa dea arme celorlalti, iar alta propunere ar fi ca cei ce au mai mult de -3 la war sa primeasca amenda/FW.


Cu ce crezi că ajută?: De asta tot pierdem waruri, cum sa iti permiti sa faci -22 la war (nu dau nume*)? Daca nu erau cei cu -mai mare de 3 ieri la war, poate il castigam (sau chiar mai mult ca sigur), trebuie luate masuri Zarzare... Asa oricine face "-" aiurea si nu ste sanctionat...


Edited by Mikeyyy
Link to comment
Share on other sites

Nume: Spaniard.


Propunere: Având în vedere că nu mulți dintre noi nu avem destul financiar ( mă enumăr și eu în asta ). Propunerea mea este despre amenzile de la WAR. Mi se pare incorect să dăm 10.000$ pentru că avem un scor cam „ prost ” . 5.000$ după părerea mea este destul de bun pentru worst member. Din moment ce membrul este activ la war și încearcă din răsputeri să ajute gangul, să-l facă portocaliu nu ar trebui să primească o amendă atât de mare. Înțeleg, doriți ca gangul să aibe un profit destul de mare. Ei bine, și eu doresc să am un profit destul de bunicel.


Deci, mai pe scurt, propunerea mea e despre amenzi. Normal ar fi să luam amendă doar pentru worst member, și să fie de 5.000$ maxim 7.500$.


Cu ce crezi că ajută?: Un financiar potrivit pentru fiecare membru și/sau pentru gang. Eu unu nu îmi permit să plătesc o amendă, n-am un financiar bunicel.


Link to comment
Share on other sites

Nume: Edutuu[No.1]


-Propunere-


I. Propun ca in fiecare zi de vineri de la ora 19:00 in colo sa avem parte de un antrenament ce o sa dureze gen o ora - o ora jumatate;


II. Propun ca in fiecare zi de sambata sa avem parte de cate o sedinta prin care sa putem discuta despre situatia actuala a gangului El Loco Cartel sau alte informatii aduse de catre lider;


III. Propun ca in zilele de war, daca nu suntem peste 25 sa nu dam attack, ci sa facem antrenamente in acel timp care este de 30 de minute. (Idee preluata de la gangul din Las Venturas, The Tsar Bratva);


IV. Propun ca in fiecare zi de Duminica sa facem diferite activitati. Evenimente pe /request sau in cadrul factiunii, sa rapim diferiti membrii din alte ganguri, sa facem un DM impreuna, etc.;


V. Propun ca atunci cand facem un scor mai mare de -10 la war sa nu mai platim $10.000 deoarece este o suma destul de maricica si nu oricine si-o permite. Propun un $5.000 sau $7.000 maxim;


-Cu ce crezi că ajută?-


I. In acest gang intra membrii neexperimentati in ale armelor iar noi prin acest antrenament ii putem aduce pe picioare;


II. Am ocupa acel timp liber si cu alte activitati, nu doar /sleep sau /q;


III. La fel ca la punctul ,,I``. Ne trebuie oameni buni in ale armelor atunci cand este vorba de WAR.


IV. Mai ocupam si noi cu ceva timpul ala pe care multi il irosim in monotonia din weekend;


V. Nu toti isi permit suma de $10.000, pentru unii inseamna ceva;


Link to comment
Share on other sites

@, I - Propunere respinsă, avem antrenamente, doar că nu se țin săptămânal ci se anunță pe forum când se vor ține. Rămân de părere că tot cel mai bun antrenament este war-ul sau dueluri deagle. Să fim serioși, în 10 minute de dueluri deagle 1 vs 1 ești mai câștigat decât într-o oră de antrenament în care ești pus de câteva ori și 80% din antrenament stai și te uiți.

II - Propunere respinsă, ședința la fel ca antrenamentul este ținută când consider eu că este cazul, însă dacă membrii au probleme și vor să susținem o ședință o voi face la cererea acestora.

III - Propunere parțial acceptată, depinde și ce vor membrii!

IV - Propunere acceptată, sunteți liberi și chiar rugați să faceți asta în orice zi a săptămâni. De acum încolo conducerea facțiunii va organiza un eveniment în cadrul facțiunii odată pe săptămână!

V - Propunere respinsă, această sumă este mare, tocmai pentru a face membrii să fie concentrați la war și să aibă grijă de ce scor fac pentru a știi dacă să stea în HQ sau nu. Totuși -10 este un scor foarte mic și nu e chiar așa de greu să-ți dai seama când trebuie să stai în HQ, dacă nu ții numărătoare îți asumi riscul de a primi amenda.

Link to comment
Share on other sites

Nume: Arhanghel.camorra

Propunere: Cateva chestii care nu erau in aceasta factiune cu Krups:

1. Sedinta si antrenament saptamanale

2. sa se anunte /fvr la war de fiecare data, pentru ca mereu se spargea baricada.

3. Sa se respecte autoritatea membrilor de rank 4 + si a antrenorului

4. Fara favorizari.

5. Eventuale eventuri in weekend sa mai scapam de monotonie :>

Cu ce crezi că ajută?: Ne-am organiza mult mai bine.

Edited by ArhanghelCamorra
Link to comment
Share on other sites

Nume: [TL]Bulaie


Propunere: Porpun ca rank 3+ s-a poata organiza antrenamente.


Cu ce crezi că ajută?: Ajuta foarte mult cand rank 4+ nu au timp.


Edited by Bulaie Legend
Link to comment
Share on other sites

Nume:[AIM]Prodan.

Propunere:Propun sa se faca cate mai multe antrenamente pt ca o sa ne intelegem cat mai bine etc...Stiu ca sunt rank4 dar eu zic liderul sa faca ca el este El Jefe si el ne zice ce sa facem la war etc...

Cu ce crezi că ajută?:O sa ne intelegem cat mai bine la war,o sa tragem cat mai bine cu arma.

 

Inca ceva.Mai propun sa se aleaga cativa liderul /setfreq si fiecare lider isi ia cativa membri si zice unde sa se puna pe turf,cand sa intre in ei etc......

Link to comment
Share on other sites

Nume: [TL]Bulaie

Propunere: Ca intr-o zi ( la alegerea ta ) sa organizam un antrenament.

Cu ce crezi că ajută?: Ajuta foarte mult, asa invatam si noi mai bine sa tragem cu arma si sa gandim la war.

Edited by Bulaie Legend
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.