Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Red Dragon Triad - Evidenta war/War Evidence


Andreilolzaa
 Share

Recommended Posts

Wars 09.10.2014

Fe7N7Yq.png

 

 

Nota(pentur a nu exista confuzii): Conducerea factiunii pe baza scorului si secundelor pe turf va decide daca va sanctionat sau nu respectivul. Dupa ce se vor stabili sanctiunile respective se va completa si categoria "Sanctiuni". Orice nelamurire aveti sau daca sesizati vreo greseala imi trimiteti PM pentru a o corecta.

Edited by T I N K O D E
Link to comment
Share on other sites

WARS 31.10.2014


WAR Rockshore LV



hPX8DLw.png



cRllO2J.png



EVIDENTA ESTE FACUTA DOAR PENTRU WAR`UL CU SOUTHERN PIMPS


DE LA ROCKSHORE LV LA CEREREA LU N.CRISTIAN.


SANCTIUNILE SE VOR ACORDA IN FUNCTIE DE ACEST WAR


DACA AVETI NELAMURIRI IMI DATI PM.


Link to comment
Share on other sites

WARS 3.11.2014

  • War 1: http://i.imgur.com/07svHA1.png
  • Membri invoiti: AndreyCiubotariu, ToxicMinimall, Regenesis, tinitou, manXXL, Bizon, Aragaz, Hitman[PRO], SABzeroo[bTD].
  • Membri absenti: .Anca., Catutzz, [uS]Darius.

 

  • War 2: http://i.imgur.com/HF8xO1k.png
  • Membri invoiti: Regenesis, tinitou, manXXL, Aragaz, Bizon, Hitman[PRO], SABzeroo[bTD], Joseph.
  • Membri absenti: .Anca., xFlorin, iulian1996, Catutzz, [uS]Darius.

 

  • War 3: http://i.imgur.com/iihcYh7.png
  • Membri invoiti:Regenesis, Joseph, Bizon, Aragaz, Hitman[PRO],SABzeroo[bTD], tinitou.
  • Membri absenti: .Anca., Catuzz, [uS]Darius, [MR]SNNiK3r, xFlorin, Alexa89, iulian1996, Parisieno, Catutzz, [uS]Darius.

 

  • War 4: http://imgur.com/0BOCW8E,6gwYbXn
  • Membri invoiti: Regenesis, Joseph, Bizon, Aragaz, Hitman[PRO], SABzeroo[bTD], tinitou.
  • Membri absenti: .Anca., Catutzz, [uS]Darius, Alexa89, xFlorin, iulian1996,Buleyy, [MR]sNNik3r, Parisieno.

 

CEI TRECUTI IN CHENARUL ROSU SUNT CU SCORURI

MAI MICI DE -5.

DACA AVETI NELAMURIRI IMI DATI PM.

Edited by SQ Cristi95
Link to comment
Share on other sites

WARS 4.11.2014



  • War 1:
  • Membri invoiti: Regenesis, AlexX[DOUD], Hitman[PRO], ToxicMinimalL, tinitou, sNNiK3R, AleXa89, makrem.Saadaoui, Catutzz
  • Membri absenti: Bechir, Fanta, xFlorin, Parisieno, iulian1996, Darius


  • War 2:
  • Membri invoiti: Hitman[PRO], tinitou, sNNiK3R, AleXa89, makrem.Saadaoui
  • Membri absenti: Bechir, Fanta, drunker, xFlorin, Parisieno, iulain1996, Catutzz, Darius
Link to comment
Share on other sites

WARS 5.11.2014



  • War 1:
  • Membri invoiti: Regenesis, Hitman[PRO], sNNiK3R, makrem.saadaoui
  • Membri absenti: sabzeroo, xFlorin, iulian1996


  • War 2:
  • Membri invoiti: Regenesis, Hitman[PRO], sNNiK3R, mezen.salaawi, Bizon, Joseph
  • Membri absenti: Parisieno, xFlorin, iulian1996


  • War 3:
  • Membri invoiti: Regenesis, sNNiK3R, mezen.salaawi, Bizon, Joseph
  • Membri absenti: xFlorin, iulian1996


  • War 4:
  • Membri invoiti: Regenesis, sNNiK3R, mezen.salaawi, Bizon, Joseph, makrem.saadaoui
  • Membri absenti: xFlorin, iulian1996, AleXa89

DACA AVETI NELAMURIRI IMI DATI PM.


Link to comment
Share on other sites

Nick: BigDevil

Rank: 3 Red Pole

Poza:

Luni:AbBJpA8.jpg


Marti : WFNvZhI.jpg


Miercuri: XwVF5lQ.jpg


Joi: Nu a fost necesar.


Vineri:



iZO3lFv.jpg




Alte precizari: Este prima mea evidenta,sper ca a iesit bine,astept pm daca am gresit undeva.

Am dat multe sanctiuni si imi pare rau, v-am pus invoire doar pe baza cererii de inactivitate/invoire din topic,daca ati lipsit dar i-ati spus unui rank 5 + nu am cum sa stiu,acest lucru trebuie sa-l rezolvati cu conducerea factiunii.

La ultimul war am fost mai sever,insa nu am sanctionat daca nu ati venit la celelalte cu Verdant dar ati venit la cel cu Avispa.


Edited by BigDevil
Link to comment
Share on other sites

Nick:BigDevil

Rank: 3 - Red Pole

Poza:


LuninXTsU1e.jpg






Marti 8l4ZJbR.jpg







Miercuri VLycSos.jpg







Joi P7jdJil.jpg






Vineri nA66L4X.jpg


Alte precizari: Daca am gresit undeva sau aveti neclaritati,pm me.Daca v-ati invoit la rank5 in timpul war-ului si nu mi-ati dat pm n-am cum sa stiu,asta discutati cu liderul factiunii.

Imi cer scuze daca am gresit undeva,mai ales luni,deoarece s-a facut update la regulament si a trebuit sa refac Luni si Marti.



EDIT : Darren mi-a dat pm cu poza in care max il invoieste la ultimul war de pe 10/12,prin urmare i se va sterge av-ul.


Sa


Din cate am inteles,dupa un pm de la sabzero,acesta a rugat un prieten sa-i faca cerere de inactivitate de pe 9/12 , la cereri inactivitate este de pe 10/12 deoarece nu a avut internet.Eu n-am cum sa te invoiesc nefacand cerere mai devreme,va trebui sa decida liderul daca acel fw va ramne sau nu.



Edit: Luni primul war,am comis o eroare,sunny ali nu are av,greseala mea.

Edited by BigDevil
Link to comment
Share on other sites

Nick: BigDevil

Rank: Red Pole

Poza:

 

Luni:

 

rozDVNj.jpg

 

 

 

 

 

 

Alte precizari: La primul war am sanctionat doar sub 150 secunde deoarece ne-am strans in hq in ultimele 5 runde si am avut acea tactica in care ne-am strans langa burger,in afara zonei,costand vreo 4 runde din joc, insa am fost foarte indulgent,se puteau face usor si 300 de secunde.

Link to comment
Share on other sites


Nick: M1H41

Rank: 4












Total Membri Sanctionati: http://i.imgur.com/o9wyH72.jpg



Alte precizari: Ce am incercut cu galben = adv, ce am incercut cu rosu, amenda, iar Faction Warn-urile le vedeti la Total Membri Sanctionati

Edited by M 1 H 4 1 ZEW
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.