Jump to content

Vand invitatie SceneFZ.net


TLG GetoDac

Recommended Posts

  • Numele produsului: SceneFZ.net !
  • Model: Invitatie.
  • Starea produsului: Nou !
  • Detalii despre produs: Se trimite pe e-mail, iar destinatarul o activeazasi-si poate deschide un cont, gratuit.
  • Preţ: Pretul este de doar 3.25 Euro Clineti ! ! ! ! ! !
  • Schimb pe (în cazul în care vreţi un schimb): Accept si Gift Counter Strike 1.6 sau CS:GO.
  • Metoda de plată: Transfer pe clienti.b-zone.ro la: dany_ionutz_98@yahoo.com sau send me ginft on Steam.
  • Contact: PM forum. Skype: dany.i0nut
  • Imagini: http://i.imgur.com/8xvR7e1.png
  • Alte precizări: In premiera, invitatii SceneFZ.net ! Profitati acum !
  • Ori ce serial de televiziune din lume ! Ori ce film! Desene Animate! Toate jocurile posibile ( PC, PSP, X box, WII ), +18 Films, TOATE MECIURIILE DIN ISTORIA UEFA + Forum acces ! Absolut tot ce tine de media ( Imagine, muzica, Gaming) !
  • OFERTA DISPONIBILA IN LIMITA STOCULUI ! ( Am de dat doar 2 invitatii ! ).

Nu vind celor sub 12 ani.

Nu ma stresati, dupa ce veti posta cu urmatorul model, veti primi imediat invitatia.

-Modelul:

E-mail(Aveti grije, pe e-mailul pus va veni invitatia!):

Varsta:

Poza cu transferul baniilor:

Alte precizari?

____________________________________________________________________________

Ballow nu isi asuma responsabilitatea in cazurile in care:

-Faceti prosti pe cont si sunteti banati.

-Pimiti warn sau HR, ori ce alta sanctiune. Odata primit, aveti grije de cont !

Nu sunt responsabil pentru pierderea sau furtul contului dumneavoastra !

Nu dati nimanui datele contului !

- SERIOZITATE, PUNCTUALITATE, SIGURANTA CLINETIILOR - Ballow ZTR TRADING SERVICE.

 

 

 

 

92I5l1K.gif

Link to comment
Share on other sites

E-mail(Aveti grije, pe e-mailul pus va veni invitatia!): Ti l-am trimis in PM !!!


Varsta: 12+ .


Poza cu transferul baniilor: Ti-am trimis-o in PM !!!


Alte precizari? Trimite mai repede invitatia ca morrrrrrr !!!! Am auzit de la un prieten mai demult de site-ul asta.


Daca nu-mi dai invitatia iti fac post ! Astept... :| Sper ca nu ti-am dat banii degeaba.


Link to comment
Share on other sites

Invitatia ta a fos trimisa la E-mailul cerut de catre tine.

____________________________________________________________________________________________________

 

Invitatii Ramase: 1

Invitatii Vandute: 1

 

Primul care face cerera ia ultima INVITATIE !

Fara licitatie si alte prostii !

 

M-am decis sa dau invitatia cu 2.50 e( 2 euro jumate). 3E ! 3.25 E.

Daca vor fi mai multe cereri, voi baga ''marfa noua''. Toti cei care vor face cerere isi vor primi invitatiile.

 

Nu postati aici sa faceti +1 !

Postati doar daca faceti cerere de cumparare invitatie !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.