Jump to content

Reclamatie Kepa


Danisasuke
 Share

Recommended Posts

Nume în joc: Daanisasuke
Numele celui reclamat: Kepa
Descrierea situatiei: Kepa ma injura de toti mortii, isi baga pula in toata familia mea si imi da si ban 1 zi.

Martori: Dumnezeu
Poze/Video-uri: http://i.imgur.com/8RZPZ1b.png
Alte precizari: Vreau sa vad dovezile tale Kepa, daca nu ai dovezi facute de tine e sanctiune fara dovezi, deci +1 ad= 3/3= S@L P@ admin Kepa

Link to comment
Share on other sites

@@Keparianu Din dovada ta nu reiese ca te-am facut ratat pe tine, vorbeam cu Edi! ,@, o sa vorbesc cu Katzuno sa iei un ad pe forum pentru ca te bagi unde nu te fierbe oala + ca dovezile tale nu demonstreaza ca eu am zis ceva de kepa, repet vorbeam cu Edi! PWP Kepa si Hu3XXX

 

Edited by Danisasuke
Link to comment
Share on other sites

Mai aduc poze sa demonstrez ca in a doua poza vorbesti despre kepa?

+ ca nici in dovezile lu edi zic tigan fara sa dau nume si nu a fost problema mea ca el sa simtit + ca am fost sanctionat de 5 ori de edi +ban o zi de katzuno.

Katzuno te rog sa actionezi corect acum ca sti bine ca ai zis in confa ca kepa putea sa ii dea ban dar nu a vrut atunci iar acum a vrut ca la enervat.

 

Link to comment
Share on other sites

Kepa, noi doi avem un Post-Hunter. His name is Daanisasuke.

 

Bloody, stai linistit, de ce sa primesti Advertisment? Stai chill.

 

Daanisasuke, mi-ai facut mie post si lui Kepa cu aceasi replica: "Are 2/3 + 1 = 3/3, pwp". Tu stii ca daca esti gelos ca noi am primit Helper, Kepa Admin, crezi ca rezolvi ceva cu pozele tale? Keep Calm.

 

P.s: Din post-urile care le faci, tu esti incompetent. Pwp. :*

 

Edi, vad ca tot cu el tii si ii dai poze. Ce coleg bun avem noi. ;;)

Edited by Steven
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.