Jump to content

P.O.H.U.I - Discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

@@KrakeNN, caatare, nu toti din lista sheea mai joaca, dar mai intra baietii, mai fac un post pe-aici, ne mai prikalim.

Ne stim majoritatea in real, suntem de pe ashelashi raion.
Eu m-am apucat in toamna 2013, odata cu dyablox, xblitzz (kenny) si altii, cu timpu am mai gasit pizdiushi al de noi :))

Link to comment
Share on other sites

Noi suntem peste tat. Tu mai da ad-uri in rusa pe server sa vezi cati gasesti =))


Suntem din Chisinau.

 

Mai joaca izy, kawse, dumik cateodata, marck, skyntei si inca vreo 2-3.

Link to comment
Share on other sites

Eh ce sa faci, modoveni de moldoveni. Da blea, am jucat si eu prin 2009 - 2010, dar m-am lasat si m-am reapucat in 2015. Pe rpg2 si rpg4 gasesti cei mai multi moldoveni, dar pe rpg1 si rpg3 cateoleaca. Asa blea, suntem multi druji aici pe b-zone.

Bine ca nu jucati pe b****d =))


Da, mai sunt de astia care *nepaliona* is din moldova, mai vezi nick-uri gen ToleaMD, AleoshaDePeCiocana, etc.

 

Adev wai. Unii poate is reali, altii poate nu. Altii poate is pun nume din astea cu "MD" ca sa bage unu de-al nostru sa se pricaleasca de accentu moldovenesc. Pidari.... :D

Link to comment
Share on other sites

Eu nici n-am incercat sa joc acolo. Numa odata ne-am facut cont de forum ca sa fac reclama pentru alt server =)) Si reclama ceea era facuta nepaliona, blea si mahinist mai eram =))

Link to comment
Share on other sites

Stiu cum e. Si eu am muncit pe rpg2 foarte mult. Ba mi s-o spart contu si m-am reapucat de la inceput si deamu imi da ban pe nedept. Am decis sa incep sa joc pe rpg4, deamu si si fasi...

Apropo, eu is din Calarasi (Bojole). Am 50 km de mers pana la chisinau!

Link to comment
Share on other sites

Huinea, tot Posta Veche & Rascanovka e baza.

Pe 4 nu mai sunt nihuia moldoveni. Am adus eu multi cand am luat lider, dupa s-o lasat odata cu mine.

Link to comment
Share on other sites

Ne-am sabirit noi cu patanii ieri la piscina, acolo numa eu inca joc la moment, restu so lasat, vorbeam cum am ftt sistemu si am facut fiecare cate 100kk.

Aveam CNN LS, Conac si jumate de richman pe conturi =))

Si-i drept, ii drept, kakta nii poh de bani si level, amu joc prin gang-uri si eu, cand am chef, mai e un moldovan aici, cand ne bagam amandoi intr-un gang, teroare.

Link to comment
Share on other sites

Am venit dauna'zi in moldova iaca, stau si prind pakimoni pi samp.


Nah sa mai prind pokemoni afara, daca este b-zone.


Afara prind pokemoane de alea secsi numa :>
Ma duc la farmacie dupa poke-balls si dai pizdeala.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.