Jump to content

P.O.H.U.I - Discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

Eu as alege x-men, warcraft vapshe nu ii interesant, da civil war da-l nah. Leva ca in x-men nu o sa sie hiu jackman.

Link to comment
Share on other sites

Am un client cu sindrom down care trebuie sa-l ingrijesc, ignorati-ma baieti.

 

Iertatii prostia clientului meu, @, va rog.

Ba Naruto, nici la scoala nu scrii cat mi-ai scris mie aici intr-un 'reply' (Smechere glume, ce sa zic, le scriu si eu acusi intr-un caiet sa ma sterg cand merg la WC).

Ia auzi, te mandresti ca joci GTA San Andreas de 8 ani? Ca eu cand jucam mafii, tu inca te invatai a merge?

Jalnic, tipicele mandrii ale unui no-lifer care si-a petrecut toata adolescenta, mai bine zis si-a 'pierdut', adolescenta intr-o joaca, ce sa zic baiete, ai o viata de invidiat

Eu cand aveam GTA SA pe PS2 tu nici nu stiai ce-i asta TV, nu te lua dupa anul in care m-am inregistrat aici pe forum, daca nu esti informat atunci nici nu o zi, ca vorbesti cam aiurea.

Apropo, vad ca curand implinesti majoratul cand o sa mergi sa te angajezi la munca sa le zici ca ai fost domnu' x intr-o joaca, joci de 8 ani GTA, primesti scrisoare de imediat de la Harvard sa inveti cu bursa + iti rezerveaza loc de munca la Wall Street printre manageri.

Ori stai, ca poate o sa traieste cu maica-ta pana la 40 si inca mori virgin, vezi sa nu-l ajungi si tu pe magnatul asta din poza care joaca de 8 ani GTA si da doar 3|3 360 (Gen, copilashi ca voi) https://coubsecure-a.akamaihd.net/get/b39/p/coub/simple/cw_timeline_pic/cf4de7e2e93/aa3d1a84c6cdd2e7980e2/big_1429807166_image.jpg

 

Daca iti arat pasaportul meu inveti Geografia, insa visul tau este sa conduci o Dacia, trist

 

Am terminat-o si cu tine tarane (Vezi ca Inez e nume de fata, cine dreq stie ce hermafrodit mai esti si tu)

Edited by Peach
Link to comment
Share on other sites

 

 

Am un client cu sindrom down care trebuie sa-l ingrijesc, ignorati-ma baieti. Iertatii prostia clientului meu, @Poltergeist aka Inez, va rog. Ba Naruto, nici la scoala nu scrii cat mi-ai scris mie aici intr-un 'reply' (Smechere glume, ce sa zic, le scriu si eu acusi intr-un caiet sa ma sterg cand merg la WC). Ia auzi, te mandresti ca joci GTA San Andreas de 8 ani? Ca eu cand jucam mafii, tu inca te invatai a merge? Jalnic, tipicele mandrii ale unui no-lifer care si-a petrecut toata adolescenta, mai bine zis si-a 'pierdut', adolescenta intr-o joaca, ce sa zic baiete, ai o viata de invidiat Eu cand aveam GTA SA pe PS2 tu nici nu stiai ce-i asta TV, nu te lua dupa anul in care m-am inregistrat aici pe forum, daca nu esti informat atunci nici nu o zi, ca vorbesti cam aiurea. Apropo, vad ca curand implinesti majoratul cand o sa mergi sa te angajezi la munca sa le zici ca ai fost domnu' x intr-o joaca, joci de 8 ani GTA, primesti scrisoare de imediat de la Harvard sa inveti cu bursa + iti rezerveaza loc de munca la Wall Street printre manageri. Ori stai, ca poate o sa traieste cu maica-ta pana la 40 si inca mori virgin, vezi sa nu-l ajungi si tu pe magnatul asta din poza care joaca de 8 ani GTA si da doar 3|3 360 (Gen, copilashi ca voi) https://coubsecure-a...07166_image.jpg Daca iti arat pasaportul meu inveti Geografia, insa visul tau este sa conduci o Dacia, trist Am terminat-o si cu tine tarane (Vezi ca Inez e nume de fata, cine dreq stie ce hermafrodit mai esti si tu)

wp my son, asa ti vreu, esti sexi cand esti nervoasa
Link to comment
Share on other sites

@, Calm Naruto, lasa-ma cu mandriile tale intr-o joaca, sincer ma doare si pe mine in Pula de viata ta, de 'talentul' tau la Deagle, ca esti mare semcher care mananci talent pe paine, ca esti manelist, ma doare pana in varf cine esti prin jocuri. Spune-mi ce realizari ai in realitate si atunci te mai aplaud, nu-mi cauta respectul intr-o joaca. Am vrut sa-ti zic mai direct sa te doara pana in pula, ca pana la sfarsit e doar o joaca, ce te fute? Insa vad ca esti mai lipit de ea

Unicul ce mai lipsea prin discursul tau e: Nu sunt gamer ca n-am viata, ci "ca vreau sa am mai multe vieti" :))

 

Vezi, un lucru e sa-l joci si sa te doara in pula de tot, alt lucru e sa-l joci si sa doresti sa dobandesti talent la deagle, sa te simti om important prin jocuri, de asta te filmezi sa te vada lumea nu tati? (ca in cazul tau si KIA Motors), fa diferenta, insa pentru tine e greu.

Spune-mi un argument logic de ce te filmezi, ca totusi nu inteleg de ce dreq va filmati, de parca faceti minuni si trebuie sa va cunoasca lumea.

 

Iti recomand sa mai lasi GTA-ul intr-o parte si sa mai deschizi un dictionar sa cauti diferenta intre 'autism' si 'ateism'. Am inteles ca dictionarele ajuta.

Vezi ca Romania are nevoie de oameni de litere, nu de degradanti in societate.

Edited by Peach
Link to comment
Share on other sites

PC 4 gaming.
Laptop e pentru lucru.

Atat iti spun.
Daca vrei sa te joci, o sa te zaibesti cu noutu pe masa + 1234151543 de cabluri de la mouse, boxe, casti si tat kktu. Deam depinde ce vrei sa faci.

Ei da daca deam vrei sa ma fac si eu pe 5 minute expert, ap laptopurile is mai putin pentru jocuri si tra la la
huinea tat asta, motivu principal ii acolo mai sus

Edited by GEiZy
Link to comment
Share on other sites

@,

1. Imi place logica ta, eu sunt prost ca aduc argumente, tu esti smecher ca nu aduci nici un argument insa arunci vorbe aiurea.

2. Deja ma plictisesc sa scriu acolo ca sa-mi dai reply cu aiureli, am scris si eu asa ideeile in rand (nu le-am spamat, stai chill pustiule), ca sa nu-ti fortezi multi creierul si sa scoata fum.

3. Unicul prost care-l vad pe aici, esti tu, cum te vede si jumate de comunitate, nici nu poti formula o fraza fara sa injuri insa te plangi de moldoveni.

De ce cauti acolo nod in papura "Si da, ti-am repetat vreo 3 vorbe in mai multe reply-uri poate se prinde ceva de neuronul ala al tau pe care nu-l folosesti deloc", vezi ca omul are in jur de 20.000.000 neuroni, daca intr-un control medical ti-au zis ca ai 1 nu la toti e asa. Insa fie, ma rad si eu Ha-Ha sa te simti mai bine, ca totusi incerci sa glumesti si sa "ofensezi" insa dai dovada de mai multa prostie.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.