Jump to content

P.O.H.U.I - Discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

Di undi stii blia? Wa eu ma jiur c n-am facut nik.

De unde stiu? Tu singur ai zis că ai intrat în GSB, m-am uitat atunci în loguri si mi-am dat seama că e contul tău.

 

Cel mai probabil o greșeală. Poate a încurcat id-ul kelton.

Edited by DutchMan aka DumikComar
Link to comment
Share on other sites

De unde stiu? Tu singur ai zis că ai intrat în GSB, m-am uitat atunci în loguri si mi-am dat seama că e contul tău.

 

Cel mai probabil o greșeală. Poate a încurcat id-ul kelton.

Chiar nush. Prosta dyablox o luat contu inapoi si s-o trezit cu ban :|

Link to comment
Share on other sites

We huiatina, ți-am zis și în pm, dacă ești prost și strigi ca ţelka ca cumperi conturi, n-am și să-ți fac. Încă ma faci oe mine de vina =))

Link to comment
Share on other sites

Probabil când Steptu tio dat ban pe forum o văzut și acele posturi și lo anunțat pe Kelton.

Ia uite. Doar pentru asta cred că poți să iei liber ban.

Zd baietii. Bai vreti un cont steam cu cs go, arma 2, arma 2 operation arrowhead care fac 50$ pi un cont intr-un departament? :D

 

Zdr patani. Bai davai schimb cont gta 5 pi unu di level 30+ pi rpg1. Vreti? Sau schimb cs go pi acc samp.

 

Restu cf wa?

Link to comment
Share on other sites

Ibati we și meci hungary cu portugaly, da știu ca voi nu va uitați.

Eu m-am uitat.

Și Ronaldo iar califica Portugalia de unul singur (aproape), în 2012 fix asa ca anul acesta, în grupe la euro în primele meciuri 0 goluri, în ultimul meci din grupa, ft doua goluri. În optimi, sferturi, are meciuri ușoare.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.