Jump to content

P.O.H.U.I - Discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

Ne apucam de RPG2 din cate ineleg, poate ie Sxzy leader pe 4 sa ma tina in mafie chiar daca sunt inactiv.


Pzdos sa ai pile prin NC gen Skyntei, fut acolo la toti cate un cont de level ~ 20 si inca cu bani si gold in el. =))

Edited by Kawse
Link to comment
Share on other sites

Dya am eu cont pe 2 vrei? Si daca vrei intri in Verdant.

Eu vreu sa ai un warn, ms.

 

Prea grea pentru tine fraza "sa nu te mai vad pe aici", nu?

Edited by iZy
Link to comment
Share on other sites

@, Pleaca ma copil facut pentru alocatie, macar cu tn am vorbit? Nu-mi poti interzice tu mie unde sa postez si unde nu, cand o sa te intreb ceva atunci sa raspunzi.

Ce ai, minune? Te crezi mare dumnezău? Te aterizez eu pe pamant, suferinto.

 

Mare om si tu, cu aimbot la war sa faci -15, suferi la fiecare pas, mai ai aere de copil needucat. Fa o favoare omenirii, inchide boticu ala si limiteaza-ti mintea la faptul ca esti un simplu copilas care imi demonstreaza online cat e de smecher. Demonstrezi doar mintea ta limitata, sa fiu sincer, te-am pupat.

Link to comment
Share on other sites

@, Uite la el cine ciripeste pe aici, pleaca ma ala care a lasat liderul la nici o luna. Care nu intra mai nici la waruri cand era lider, ala cu pc pe lemne. Si tu nu imi vezi zice daca sa postez ori nu.

Ce are lideru aici, copilu minune? :))

Ce propui sa fac? Sa traiesc pe b-zone? =)) copilase, intru in game cand am eu chef, m-am saturat sa joc, m-am lasat, lel. Imi zici tu ca-s cu pc de lemne? Puiule, nu dau eu 1.000 euro pentru a imi pierde tineretea in jocuri.

 

Hai, mai posteaza, sa mai vad ce minte limitata pot avea copilasii in ziua de azi. :))

Link to comment
Share on other sites

@, BAI PULA PROASTA, CINE Mortii Matii TE CREZI SA VII AICI SA POSTEZI CA X A FACUT ASA SI Y A FACUT ASA

Stai we in banca ta de zadrot ibanii, imi sterg eu curu cu functia asta pe forum, mai mult de functia asta de moderator nu vezi nimic in "viata ta" virtuala. Cine pula mea sa propuna un copil distrus ca tine la o functie, cel care chiar te propune tre' sa fie de 2 ori mai retardat decat tine, chiar daca nivelul tau atinge limtele. Asa copii ca tine au o singura explicatie pe lumea asta, ori s-o nascut cu Down ori i-o scapat de cateva ori bune maica-sa pe scari.

Macar altii ca iZy o ajuns la o functie si il doare in varful P s-o lase ori sa intre wars, o stiut el sa se distreze. Nu traim toti in joaca asta ca tine si sa stai 24|7 pe forum in cateogria Sports ca sa-ti dea de mila Steptu Moderator.

 

Poate iti fut un DEX peste ibala si te mai inveti a scrie corect gramatical.

Edited by Kawse
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.