Jump to content

P.O.H.U.I - Discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

@, ciuvak, ai ~15 ani si deam te vad cu muzoane cu liubovi pe la semnatura. Imi pare rau de tn.

Na un spoiler, peste 1-2 ani o sa fii mare pesdar, pohuist si nu o sa te mai gandesti la relationship shitz
cpl

Link to comment
Share on other sites

@, wai, nu-s motive de batut pe strada pentru un joc, asa el in real life e de treaba omu, dar vad ca aisi i s-o ridicat bautura la cap (vorba aia)


Vseo patani, hai ca deamu maini o sa vorghim, amuia blea tre sa invat la engleza ca sa vada profa ca inca is activ, ca nu dejeaba prinesc cate un 8 la fiecare lectie ca nu fac nic..

Vseo, hai davai!

Link to comment
Share on other sites

tipa nia, da eu fac conturi s nii poh

Blea, vai de viata ta, nahui sa-ti faci conturi noi, asa de greu sa nu mai postezi aici? Tu chiar esti atat de prost ca nu intelegi ca tu la nimeni blea aici nu trebuiesti? Te bagi ca musca la copilas din Calaras si inca te freci ca esti hui poimi shini. Tu n-ai idee de viata, tu niciodata n-o sa otvicesti pentru bazar, nahui asa nizde ca tine aici in clan? Freac-o cu ghinisoru ca o sa te trezesti cu ban la viata, da matinca deja il ai.

@, nu, eu am avut in vedere nah tie cont nou? Eu tot am vreo 6 da deam am si uitat de dansele.

Link to comment
Share on other sites

 

 

n-o sa otvicesti pentru bazar

Blea... :))

ZA BAZAR NADA PAH PAH

8c9e0a74430de1c8de097337b053c169.gif

 

Voi precis nu v-ati uitat la Brigada? )))


@@rTn Dyablox VIP, 4 warning points si cum 0 fcks given acusi matiresc incolo incoa si postez prin factiune din care nu fac parte, sa am si eu macar un cont de rezerva

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.