Jump to content

P.O.H.U.I - Discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

@, care postari 'ai, de cand m-am lasat de samp zici ca duc o viata de student. De luni pana joi seara, numa invatat, cum vine vinerea, la 5 seara deam buhoi si duminica trec pe-acasa si imi amintesc ca iar tre sa praibesc o noapte pentru teme si tot asa.

Link to comment
Share on other sites

@@iZy ZEW, Ce ai patit? Mai demult pe aici eram smecheri ca luam note mari fara sa invatam, ai si tu restante ca romanasii?

Oricum, mai interesant cand e adrenalina, adica sa-ti gatesti temele la pauza cu 5min. inainte sa intre profa in clasa.

 

Link to comment
Share on other sites

Si ce faceti in 40min. de pauza, iesiti pe la o cafenea sa mancati?

Sau alergati si voi pe coridoare?


La mine pauza cea mai mare e de 20min. iar sincer sa-ti zic in unele cazuri ajunge sa ma plictiseasca si imi parea prea lunga

Edited by Wall Street
Link to comment
Share on other sites

@, Inainte ne facem ceai in clasa si dadem pizdeala in belot, amu ca n-avem cabinet stau la biblioteca pe wifi si imi mai fac cate oleaca temele.

Link to comment
Share on other sites

Am si eu un grupusor de Belot in clasa, dar eu mai mult cu Poкer-ul, numa ca nu-mi place sa ieu bani din colegii mei din clasa asa ca tre' sa ma joc singurel online

Edited by Wall Street
Link to comment
Share on other sites

@, hernea kakaita. Nu invatam, avem note mari. Invat, am note mici.

Da simt ca nu mai pot reveni degraba la vechiul regim, ca raman repetent cu atitudinea asta :)) mo spalit profii ca-s mare smecher si ceot am inceput sa fiu *favorit* pe la toate.

Link to comment
Share on other sites

Nu invatam, avem note mari. Invat, am note mici.

 

Asa-i Moldova, se pun note dupa nume nu dupa cum inveti ))

De la 9 la 5 repejor ajungi, dar de la 5 la 9 iti tre' vreo 2 ani ca sa se convinga profii ca intr-adevar te-ai schimbat.

Edited by Wall Street
Link to comment
Share on other sites

 

 

Asa-i Moldova, se pun note dupa nume nu dupa cum inveti ))

la plaaa i-am vazut pe astia mari copkii de director si profesoare, clasa ii plina cu pidaraj de astia.
Mai sunt si altii care drujask cu dansii si ling pe la profe.

Nimic loialitate in "intelijentii" astia realisti. Suntem vreo 3-4 care daca avem cv de zis, na priamoi sh pohui ca te lasa corigent.
Link to comment
Share on other sites

@@iZy ZEW, Sunt unele profesoare care cand clasa zice ce gandeste (orice numa sa nu-i zici ca-i grasa) prinde incredere in noi si discutam in timpul lectiilor teme care vapshe n-au treaba cu scoala, ne mai radem, mai scapa profa niste maturi, mai scapam si noi si la sfarsit de semestru ii aducem un pachet de coffe si tigari si sa fii sanatos, ne scoate la toti cate un 8.

Am 2 - 3 profesori d-astea, asa profesori imi plac, profesorii care stiu ca la materia lor n-ai Bac si n-au nevoie sa te incarce cu informatii inutile si note negative.


Nu ca (am zis ca nu mai zic prosti) de fizica, care crede ca avem de gand sa mergem toti de uman la facultatea de inginerie si fizica nucleara.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu ca (am zis ca nu mai zic prosti) de fizica

Cineva face profilactica la limbaj?

E bine, dar vezi, nu pe mult timp, intre baieti oricum te vei matiri. Sau cand dupa 2 saptamani in sfarsit prinzi pizdabolu ala care arunca tigari folosite cate 100 pe zi la etaju tau (in cazul meu). Principalu cand esti cu oameni mai cu staj / cu o fata mai educata pe care vrei s-o seduci.
Link to comment
Share on other sites

Blea, se mai invata sa bage sabia intreaga pe gat si liber primeste cetatenia Tadjikistana, nici scoala nu-i mai trebuie ca sa stie cum sa manevreze un avion intr-o cladire ))

Edited by Wall Street
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.