Jump to content

P.O.H.U.I - Discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

Salut.

La Multi Ani, cu ocazia aniversarii, multa sanatate si bucurie! Sa fii fericit, dar si sa faci fericiti pe altii. Sa ai parte de tot ce e frumos in lumea asta si toate visele sa ti se implineasca!

 

Ai primit badge-ul de donator pe forum.

Link to comment
Share on other sites

Hopa, dau și eu odata-n an pe aici și văd că îi ziua lui Dyablox. La mulți ani we, sănătate, padrugi, note mari și multe milioane în samp că altfel nu se poate. =))

Daca te referi la avataru meu e cu Christian Guzun(el) photografer

Te uiți și tu la guzun? =))

Link to comment
Share on other sites

Mie o început sa-mi placa, am aflat câteva zile în urma de el, numa ca ii cam daun când spune breduri în coreeana.

 

Cstate wtf, dc nu-s la membri, postez pe aici din 2015 si ați uitat de mine sau cum?

Edited by Victory LiviuC
Link to comment
Share on other sites

Preferi sa fii in sufletul lui iZy dar sa lipseste de pe lista de membri ori sa fii pe lista de membri si sa lipsesti in sufletul lui iZy?

 

A doua variantă.

Nu accepta membrii cu functii ca ne toarna la staff =))

Da we, eu până acum am fost spion sub acoperire trimis de către Kelton, nici măcar nu-s moldovean.

Link to comment
Share on other sites

Hopa, dau și eu odata-n an pe aici și văd că îi ziua lui Dyablox. La mulți ani we, sănătate, padrugi, note mari și multe milioane în samp că altfel nu se poate. =))

 

Te uiți și tu la guzun? =))

Ma pricaleste Guzun cu frazele lui (Katalinele de seara, cu ce te ocupi wai, ce faci debilule/debilo, ocupatie de seara/zi , coltuni cu dispozitie)

 

La multi ani Dya principalu note, de la note si padrugi si milioane in sa-mp =))

A doua variantă.

 

Da we, eu până acum am fost spion sub acoperire trimis de către Kelton, nici măcar nu-s moldovean.

Fuuu kakaska amerikanskii =)) . Intreaba-l pe Kelton daca imi da si mie o functie in sa-mp.Zii ca ma multumesc cu Helper 1, 69kkk si sa fiu lider in 69PM.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ma pricaleste Guzun cu frazele lui (Katalinele de seara, cu ce te ocupi wai, ce faci debilule/debilo, ocupatie de seara/zi , coltuni cu dispozitie)

Constientizezi ca iti pierzi timpul urmarind un dobitoc care nu poate sa se scarpine la cur fara sa filmeze asta? La varsta ta, cred ca e ceva foarte amuzant niste fraze de genu'. Sa ma vezi pe mine la betie, sau orice zi obisnuita, ce mai da din mine, cred ca te caci pe loc.

In general nu-i pot intelege pe astia care-si pierd saptamanele uitandu-se la vlogeri. Poate imi zici tu care-i sensu?
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vezi ca te-a mai bate turma de fani a lui Guzun de 10 - 11 ani pe strada.

Mai bine or incerca acum, ca dupa se topeste zapada si asfaltu zgaraie botu mai tare.

:))

Link to comment
Share on other sites

 

 

Iar o sa bagi in datorii primaria lui Chirtoaca daca strici asfaltul, vezi ca sunt doar niste copii.

Lasa, daca parintii nu le dau pizdeala, o fac eu. Si asa prea multi cretini avem.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.