Jump to content

P.O.H.U.I - Discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

@eB L U C A Z ELEFANTUL KIA dăbil

M-am uitat eu la Naruto, nu tre sa imi explici ca la prosti :))
Prosta nu tineam minte aia cum Obito o vazut cum tipa Kakashi o omorat-o pe Rin si li s-o aprins Triple Sharingaan la ambii. Si deja pizdeala aia.

Iti zic, cel mai probabil am prapustit filler-u asta.

tu prosta tii minte toate detaliile ca ai inceput recent

da eu la naruto ma uit de vreo 6-7 ani :))

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, rTn Dyablox VIP said:

mai interesant in viata noastra nu-i nica

blea, de cand trec mai rar pe aici uit la ce ironic ejti si vreau sa-ti dau cate un warn la posturi de genu'

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, iZy said:

@eB L U C A Z ELEFANTUL KIA dăbil

M-am uitat eu la Naruto, nu tre sa imi explici ca la prosti :))
Prosta nu tineam minte aia cum Obito o vazut cum tipa Kakashi o omorat-o pe Rin si li s-o aprins Triple Sharingaan la ambii. Si deja pizdeala aia.

Iti zic, cel mai probabil am prapustit filler-u asta.

tu prosta tii minte toate detaliile ca ai inceput recent

da eu la naruto ma uit de vreo 6-7 ani :))

@rTn Dyablox VIP oi  blea cate episoade o pus de-a curu, nahui eu vr actiune, nu cum naruto pleaca in misiunea care dupa se intelege ca a fost examen :| naruto are cele mai multe filleruri

Link to comment
Share on other sites

=)) Eu cand am inceput sa ma uit m-am gandit "Oi nahui, o sa fie numai lupte, o sa deie foc la saturi, razboaie", trec de episodu 101, aha, naruto face misii, dupa mai interesant 15 episoade se duce dupa Sasuke (aia cu Sasuke o fost ciotkaia ca s-o batut)

Link to comment
Share on other sites

Blea, pzd aghe 2 luni o trecut da deam treb s fie plin catalogu cu absențe de a mele ș nihuia note nu am, zbs anu 4, ultimu an, cel mai important an

ne, ne slâșal

 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Crow said:

Blea, pzd aghe 2 luni o trecut da deam treb s fie plin catalogu cu absențe de a mele ș nihuia note nu am, zbs anu 4, ultimu an, cel mai important an

ne, ne slâșal

 

Eu deam am mustrare aspră din cauza la absențe =))

 

18 minutes ago, iZy said:

ci za pidar

Care blea tăt noaptea și dimineața o făcut topicuri la Welcome cu reclamă. M-am trezit cu 80+ notificări  .

Link to comment
Share on other sites

Eu hz, am dahuia da nic nu îmi zice, da la alții care au 16-18 le fute capu c a s le cheme mama =)) prosta pe dirigintele ista l-am futut de 2 ori ș nu s daibește de mine :D 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, iZy said:

ci za pidar

@rTn Dyablox VIP blea credeam ca Sakura chiar s-a indragostit de Naruto, mai ales ca el o iubea cand era mic, dar tipa ea io zis ca il iubeste pt ca o vrut sa il scape de promisiune (atunci cand el era malaletka si o promis ca o sa il aduca inapoi pe Sasuke chiar daca o sa il omoare) 
Sakura singura dorea sa il omoare pe Sasuke

Sa fiu sincer chiar imi e jale pt Naruto, cred ca toti am trecut prin asa situatie sa iubim pe cnv si sa ne trimita nahui :( 

Edited by eB L U C A Z ELEFANTUL KIA
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Crow said:

Eu hz, am dahuia da nic nu îmi zice, da la alții care au 16-18 le fute capu c a s le cheme mama =)) prosta pe dirigintele ista l-am futut de 2 ori ș nu s daibește de mine :D 

Ei diriginte. La mine îi un laborant Nicsan. Ma pricalesc de dansu. La mine freacă capu șefu secției. 

 

Lucaz schimbă anime-ul. 

Link to comment
Share on other sites

Si noua ni l-o schimbat de dohuia de-a ori. Da sa-mi bag pl in absente, ca vine pidaru cela si ma zaibeste. Parca is anu I si ma sperie =)) 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.