Jump to content

P.O.H.U.I - Discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

Eu ascult miyagi, are ahuenie cantece, tu daca te limitezi doar la un interpret n-am ce sa-ti fac. Nu conteaza cine canta, oricum din 100 poate avea o piesa buna.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Blessing said:

Îi zici lui Anxiety să nu mai posteze şi dintr-o dată apare un nou jucător p'aici care cică e nou şi care are la poza de avatar un Windows wallpaper ca să arăte cât mai neutral şi neidentificabil posibil. Şmecherie Călăraşeană.

Nu we, asta nu-i el, sau hz. Eu defapt ini dau sama dupa 1 post daca ii el sau nu :)) 

Link to comment
Share on other sites

Neata patani, ce faceti. Wa izy sau care poate schimba, schimba blea acolo la membrii si udaleste "Airoh aka xProcoP" si pune-ma pe mine blea ca is aseeasi persoana prosta tak nu mai am contu ala de forum..

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, TLG Koppen RPV said:

Neata patani, ce faceti. Wa izy sau care poate schimba, schimba blea acolo la membrii si udaleste "Airoh aka xProcoP" si pune-ma pe mine blea ca is aseeasi persoana prosta tak nu mai am contu ala de forum..

Nu cred ca poate ca are moderator pe alt cont.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Blessing said:

Mane, unde ești la orele ăstea? @iZy

Nu cumva la marș cu BIS?

Care pula mea mars? Am si eu o zi in care pot dormi pana la orele 2 si atunci sa o praibesc?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Blessing said:

Îi zici lui Anxiety să nu mai posteze şi dintr-o dată apare un nou jucător p'aici care cică e nou şi care are la poza de avatar un Windows wallpaper ca să arăte cât mai neutral şi neidentificabil posibil. Şmecherie Călăraşeană.

iZy scuze ca postez.

 

 

Tu esti dalbaiob Blessing. Fute-ti un patron in cap.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.