Jump to content

[BUG] CEAS LA TAXI


EvghinTheAce

Recommended Posts

* Nick-ul tau: Evghin5

* Descrierea bugului: cand intru in taxi, pun /fare 200 sau 300 si cand intra un client ar trebui sa inceapa o numaratoare, la fiecare X secunde se adauga 200/300 la cat are de platit clientul. ei bine noi ii zicem ceasul taxiului. uneori merge, alteori u merge. speram sa se rezolve acest bug deoarece nu prea avem profit uneori. ms anticipat...

* ScreenShot(s): nu am ca nu am la ce sa fac ss

Link to comment
Share on other sites

Phisi are dreptate. De la 200 in sus..serverul devine supra solcitat...adica doar dimineata mai porneste ceasul. Asa este si la hitmani cu orderul, dimineata vine...seara cam deloc!

Link to comment
Share on other sites

pai atunci propun sa e faca un update la AdmBot ca sa se dea kick la toti playerii cu ping 175+ sau 150+ ca sa nu mai fie asa nasol. asa se va misca totul mai bine si vom avea totul complet functional.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.