Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Problema crash CS:GO


seage

Recommended Posts

Model pentru întrebări:--

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor:Mi-am luat CS:GO de pe steam, l-am instalat, l-am deschis m-am jucat...Opresc jocul, iar dupa ce intru iara, cand dau connect la un server si se incarca total, se inchide pur si simplu. L-am reinstalat, si la fel, a mers, dar dupa ce l-am oprit nu a mai functionat.
Screenshot (în caz că este necesar):-

Alte precizări:Nu stiu de ce, pc-ul meu duce fara probleme acest joc. Cine ma ajuta primeste +1!

Link to comment
Share on other sites

E problema de la RAMi, si eu am patit la fel, eu am avut o placa de 2GB si 3 de 512mb, am scos alea 3 placi, si a mers.

 

Am incercat sa le scot ep rand, nu a mers nici una.

Link to comment
Share on other sites

Model pentru întrebări:--

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor:Mi-am luat CS:GO de pe steam, l-am instalat, l-am deschis m-am jucat...Opresc jocul, iar dupa ce intru iara, cand dau connect la un server si se incarca total, se inchide pur si simplu. L-am reinstalat, si la fel, a mers, dar dupa ce l-am oprit nu a mai functionat.

Screenshot (în caz că este necesar):-

Alte precizări:Nu stiu de ce, pc-ul meu duce fara probleme acest joc. Cine ma ajuta primeste +1!

E.o problema de la cs:go...si eu aveam problema pe unele mape....o sa iti zic rezolvarea cand ajung acasa...spune-mi totusi ce configuratie ai la pc.

Link to comment
Share on other sites

E.o problema de la cs:go...si eu aveam problema pe unele mape....o sa iti zic rezolvarea cand ajung acasa...spune-mi totusi ce configuratie ai la pc.

Pai, momentan pana-mi fac un pc decent joc pe un laptop. Am 2GB ram(in maxim 3 zile 6), intel core 2 duo p8700 2.53GHZ, placa video Intel 4 series exprees chipset family de 1GB

Link to comment
Share on other sites

Pai, momentan pana-mi fac un pc decent joc pe un laptop. Am 2GB ram(in maxim 3 zile 6), intel core 2 duo p8700 2.53GHZ, placa video Intel 4 series exprees chipset family de 1GB

incearca asa..:

 

intri in browserul de la steam...library...click dreapta pe cs:go....properties(sau setari avansate daca ai in romana steamu)..local files(fisiere locale) si verify integrity of game cache sau in romana verifica integritatea... si asteapta..si zi-mi daca iti merge la fel de rau si dupa

Link to comment
Share on other sites

incearca asa..:

 

intri in browserul de la steam...library...click dreapta pe cs:go....properties(sau setari avansate daca ai in romana steamu)..local files(fisiere locale) si verify integrity of game cache sau in romana verifica integritatea... si asteapta..si zi-mi daca iti merge la fel de rau si dupa

Da, la fel imi face. Dupa ce il descarc , si dau prima oara play, merge sa ma conectez si chiar merge in 35-38 FPS. Dar dupa ce inchid si dau drumul iara(la joc), nu merge sa ma conectez la nimic, chiar si dupa am facut ce ai zis tu.

Link to comment
Share on other sites

Da, la fel imi face. Dupa ce il descarc , si dau prima oara play, merge sa ma conectez si chiar merge in 35-38 FPS. Dar dupa ce inchid si dau drumul iara(la joc), nu merge sa ma conectez la nimic, chiar si dupa am facut ce ai zis tu.

 

 

iti da vreo eroare cevA?(in consola ma refer)

Link to comment
Share on other sites

 

 

iti da vreo eroare cevA?

Nu! Cate odata ramane ecranul negru, dar laptop-ul nu s-a blocat, ca am acces la start, task manager etc, iar alte ori imi iesi pur si simplu din joc, nu imi zice ablosult nimic. Cand vreau sa ma joc, trb sa-l reinstalez de fiecare data? Dureaza cam mult!

Link to comment
Share on other sites

Nu! Cate odata ramane ecranul negru, dar laptop-ul nu s-a blocat, ca am acces la start, task manager etc, iar alte ori imi iesi pur si simplu din joc, nu imi zice ablosult nimic. Cand vreau sa ma joc, trb sa-l reinstalez de fiecare data? Dureaza cam mult!

 

 

uitate in consola daca iti zice ceva...la asta ma refeream..daca iti apare in consola ceva eroare

Link to comment
Share on other sites

 

 

uitate in consola daca iti zice ceva...la asta ma refeream..daca iti apare in consola ceva eroare

Nu, nicio eroare.

Link to comment
Share on other sites

Nu, nicio eroare.

in cazul asta nu stiu...nu imi vine in minte nici o eroare..o sa mai caut pe net sa vedem...

 

Dar pana atunci trimite te rog un tichet la cei de la steam si o sa rezolve ei problema...in maxim 48 ore iti raspunde..sau daca ai minute internationale si cunosti bine engleza poti sa ii suni sa ii rogi sa te ajute..dar trebuie sa vezi de la ce ora au ei program...pentru ca nu poti sa ii suni oricand...

 

Oricum..asta s-ar putea sa fie o eroare si de la tine...ns...incearca sa reinstalezi windowsul....si driverele de la video/placa de retea.. Dar e cam ciudat..la cs:go de obicei dadea eroare si iti zicea daca ceva nu e inregula...Si inca ceva...daca reinstalezi windowsul incearca sa cauti unul copie dupa original(daca folosesti piratat...ceea ce nu te sfatuiesc sa o faci pentru ca windowsurile piratate au buguri...).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.