Jump to content

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

7 hours ago, d a n u t said:

ba, voi ce faceti cand sunteti tristi, nu neaparat tristi, da asa, fara chef de viata

bat "nimeni altu" in google si le iau de la "nopti prea lungi" la "franjuri"

 

asculta "cand ai nevoie"

"inger si demon"

"nopti prea lungi"

"pun pariu"

"de la fereastra derapanata"

 

si da, stiu ca o sa ti para o prostie, dar asculta "cultura xanax" de la ian. trust me. that shit goes hard

dupa ce te descarci / plangi / urli / orice ce te face sa te simti mai relaxat, ai nevoie de energie, recomand "parazitii", sau "scarlxrd" daca vrei ceva total divers

sau

"slayer" - ian

"ti am futut coarda" - leak ul cu ian x nane

sau

cedry2k

"alchimia veninului"

"alchimia lumii"

"extreme"

"cuvintecevindeca"

 

si ca un motivational speech stiu ca ti se par prostii dar depresia e o chestie reala nowadays, stay away from that. si e straniu sa discuti asa ceva pe un forum a unei comunitati de gaming, dar na, orice membru trebuie sa fie ajutat indiferent de circumstante. ma ai si pe insta deci nu ar trebui sa fie o problema sa ajungi la mn daca ai nevoie de altceva. 

si nu, drogurile / bautura nu sunt solutia. poate o tigara, dar nu mai mult ca ti se urca la cap si dupa ceva timp nu o sa ti mai fie de-ajuns

 

care te ia cu replici "nu fi trist viata e frumoasa" da i block direct ca sunt persoane either fake as fuck ori doar proaste. 

life sucks si toti stim asta dar n ai ce sa i faci u gotta find a way.

 

 

Edited by cedryk public enemy
Link to comment
Share on other sites

neata echipa, succes in aceasta zi!

6 hours ago, cedryk public enemy said:

bat "nimeni altu" in google si le iau de la "nopti prea lungi" la "franjuri"

 

asculta "cand ai nevoie"

"inger si demon"

"nopti prea lungi"

"pun pariu"

"de la fereastra derapanata"

 

si da, stiu ca o sa ti para o prostie, dar asculta "cultura xanax" de la ian. trust me. that shit goes hard

dupa ce te descarci / plangi / urli / orice ce te face sa te simti mai relaxat, ai nevoie de energie, recomand "parazitii", sau "scarlxrd" daca vrei ceva total divers

sau

"slayer" - ian

"ti am futut coarda" - leak ul cu ian x nane

sau

cedry2k

"alchimia veninului"

"alchimia lumii"

"extreme"

"cuvintecevindeca"

 

si ca un motivational speech stiu ca ti se par prostii dar depresia e o chestie reala nowadays, stay away from that. si e straniu sa discuti asa ceva pe un forum a unei comunitati de gaming, dar na, orice membru trebuie sa fie ajutat indiferent de circumstante. ma ai si pe insta deci nu ar trebui sa fie o problema sa ajungi la mn daca ai nevoie de altceva. 

si nu, drogurile / bautura nu sunt solutia. poate o tigara, dar nu mai mult ca ti se urca la cap si dupa ceva timp nu o sa ti mai fie de-ajuns

 

care te ia cu replici "nu fi trist viata e frumoasa" da i block direct ca sunt persoane either fake as fuck ori doar proaste. 

life sucks si toti stim asta dar n ai ce sa i faci u gotta find a way.

 

 

underman asculti?

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Dyablox said:

Mersi. Mai lasă SA:MP-ul :)) 

adv ca nu-i ok, am vreo 45 de ore luna asta, da lasa ca azi merg la un festival incepe si liceu, poate m-apuc si de sala, mai cresc sho putin bara de socializare in real smr =)))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, cedryk public enemy said:

bat "nimeni altu" in google si le iau de la "nopti prea lungi" la "franjuri"

 

asculta "cand ai nevoie"

"inger si demon"

"nopti prea lungi"

"pun pariu"

"de la fereastra derapanata"

 

si da, stiu ca o sa ti para o prostie, dar asculta "cultura xanax" de la ian. trust me. that shit goes hard

dupa ce te descarci / plangi / urli / orice ce te face sa te simti mai relaxat, ai nevoie de energie, recomand "parazitii", sau "scarlxrd" daca vrei ceva total divers

sau

"slayer" - ian

"ti am futut coarda" - leak ul cu ian x nane

sau

cedry2k

"alchimia veninului"

"alchimia lumii"

"extreme"

"cuvintecevindeca"

 

si ca un motivational speech stiu ca ti se par prostii dar depresia e o chestie reala nowadays, stay away from that. si e straniu sa discuti asa ceva pe un forum a unei comunitati de gaming, dar na, orice membru trebuie sa fie ajutat indiferent de circumstante. ma ai si pe insta deci nu ar trebui sa fie o problema sa ajungi la mn daca ai nevoie de altceva. 

si nu, drogurile / bautura nu sunt solutia. poate o tigara, dar nu mai mult ca ti se urca la cap si dupa ceva timp nu o sa ti mai fie de-ajuns

 

care te ia cu replici "nu fi trist viata e frumoasa" da i block direct ca sunt persoane either fake as fuck ori doar proaste. 

life sucks si toti stim asta dar n ai ce sa i faci u gotta find a way.

 

 

bro mersi mult, for real. n am vazut la timp reply-ul dar macar am o scapare cand mai trec prin stari de genu, mersi mult din nou

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, d a n u t said:

bro mersi mult, for real. n am vazut la timp reply-ul dar macar am o scapare cand mai trec prin stari de genu, mersi mult din nou

muzica ajuta mult sa iesi din stari de genu, te ajuta la contemplare, la sicronizarea sufletului cu-a corpului, dar banuiesc ca ti-ai dat si tu seama de chestia asta, oricum, daca ai nev de ceva, poti sa mi dai pm sau un ig de insta cv, stiu sa ascult cat de cat 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, LDV Dreadwing said:

muzica ajuta mult sa iesi din stari de genu, te ajuta la contemplare, la sicronizarea sufletului cu-a corpului, dar banuiesc ca ti-ai dat si tu seama de chestia asta, oricum, daca ai nev de ceva, poti sa mi dai pm sau un ig de insta cv, stiu sa ascult cat de cat 

daniel.alex29 pe insta, oricum, problema este ca si eu am ascultat, mult prea mult, si oarecum m-am pierdut sa zic asa, anyway, nu e locu potrivit sa discut despre astea

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, d a n u t said:

daniel.alex29 pe insta, oricum, problema este ca si eu am ascultat, mult prea mult, si oarecum m-am pierdut sa zic asa, anyway, nu e locu potrivit sa discut despre astea

ti am dat follow, daca e si ai nev vorbim, inteleg starea prin care treci e naspa

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, NGB said:

Salut, ce faceti?

salut, eu stau, incerc sa ascult niste muzica, tu ce faci?

EDIT : nuj ce drq are radiou asta nu i mai merge siteu lol

Edited by LDV Dreadwing
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.