Jump to content

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

Adica sa pun muzica pe un CD si sa pot asculta in masina. Daca as putea sterge ce e pe cd ar fi belea, ma ajuti pls?

Pai și de ce sa nu folosești stick?

Link to comment
Share on other sites

Salutare bai astia, am revenit si eu sper cu postariile pe aici. Imi cer scuze pentru inactivitate, n-am mai avut niciun chef sa mai intru pe forum sa mai postez aici.

Acum ca m-am plictisit de SA-MP si joc doar pentru a face nivel pentru mafii, o sa mai intru si pe forum sa postez alaturi de voi.

Link to comment
Share on other sites

Salutare bai astia, am revenit si eu sper cu postariile pe aici. Imi cer scuze pentru inactivitate, n-am mai avut niciun chef sa mai intru pe forum sa mai postez aici.

Acum ca m-am plictisit de SA-MP si joc doar pentru a face nivel pentru mafii, o sa mai intru si pe forum sa postez alaturi de voi.

Salut ba, unde ai dispărut? Ma bucur ca ai revenit.

Link to comment
Share on other sites

Niciunde n-am disparut :)) Nu prea am avut chef, timp sa postez + sa intru pe sa-mp. Acum incerc sa postez zi de zi, si sa am cu cine, vad ca numai tu postezi aici.

Ma bucur si eu ca te-am vazut si pe tine postand de atata timp :)

Link to comment
Share on other sites

Mod special pentru voi > www88.zippyshare.com/v/h8hNzxKU/file.html

Cand vreti sa intrati aici intrati in fisierul Topic pentru discutii.bat si scrieti discutii apoi apasati ENTER si iti intra automat aici.

Este un mod facut special pentru voi, facut de catre mine in Notepad ++.

 

Edited by zacKSENPAI
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.