Jump to content

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

@@rTn Dyablox VIP, pai tu, dar altii care nu prea le au cu invatatura nu o sa-l dea :). Oricum, si asa n-ai ce face cu bac-ul dupa parerea mea, examenul din clasa a 8-a e cel mai important ca el te aduce la liceu. La liceu dupa parerea mea, nu mai are rost sa si inveti, doar daca vrei sa devii cineva sau asa ceva :>

Link to comment
Share on other sites

Pai la voi nu e important, la noi bacul e obligatoriu mai ales pentru cei de la liceu, deoarece daca nu-l dau ajung la armata.

Link to comment
Share on other sites

Ce zici Dya, ești de acord cu afirmația lui Dorin? :))

 

Sunt de acord sa bage C sau C++ in loc de Pascal. Dar de bac imi este indiferent, eu oricum am alegerea sa-l dau sau nu.

 

Ce ziceti de creatia mea?(4 ore):

17626278_746336008878508_563688839957326

Link to comment
Share on other sites

Salut ales. Ce se mai aude la tine?

 

Mai joci samp?

uite mai nimic, ce sa fac si eu,da mai joc doar mai mult stau pe cs:go ca pe samp.

Link to comment
Share on other sites

Și cu viata cum rămâne? Ești în facțiune?

Pai uite mometan, o duc bine prin anglia, si nu, nu sunt in factiune, uita-te pe profil.

Link to comment
Share on other sites

Cum o mai duceti voi? Deabia scriu deoarece m-am lovit la fotbal, ca mna, portar.

Hai ca se mai strang post uri pe aici.

yungVillain, tu esti roman sau esti din alta tara si stii sa vorbesti romaneste? si cum drq ai luat moderator cu 700 posts cand dyablox are 20k, avand in vedere ca e plin de warn-uri.

 

Link to comment
Share on other sites

Atunci care mai e rostul sa joci? Deja joci CS:GO si daca stii cum mai faci si niste $$.

Știu că n-are rost să mai joc, doar n-am ce să fac, tot am zis că mă retrag de pe acest joc, mai joc așa cu prietenii. - Edit.Mai joc și gta 5 când mai sunt liber

 

Edited by ALES ZIS SI KINGAlex
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.