Jump to content

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

E fain pe ploaie, dar nu si atunci cand joci pe un teren natural pe care nush dc nu se vede iarba si e doar glod.

Link to comment
Share on other sites

Maine e ziua lui frate-meu de florii, deci ma petrec. Dar pana sa ma petrec trebuie sa ma duc in oras sa-mi cumpar haine de Pastea, corect :)). Trebuie sa ma trezesc la 8, si de asta mi-e greu.

Si inca ceva, fratilor, cum luati moderator cu 100 sau 500 de post-uri pe forum, cand eu cu 800 nu iau, csf, poate e din cauza si warn-ului.

A, da si eu ti-am furat semnatura deoarece ma reprezinta, sau ma reprezenta deoarece acum nu mai fac spam cum faceam inainte, sper sa imi revin si sa facem. Dar, niciodata nu o sa uit vremurile in care postam toti dintr-un minut in altul, eu, tu si kendrik, vremuri bune. Dar, de ce a plecat Kendrik ca tot n-am apucat sa vad..

 

Noapte buna la echipa.

Edited by zacKSENPAI
Link to comment
Share on other sites

Of, mi-am cumparat si eu, acum ramane sa-mi petrec dupa-amiaza foarte frumos.

Urat daca si-a facut singur clan, dar este decizia lui. Mai bine ramanea cu noi aici si postam noi 3 sau si acestia 2 care mai posteaza, GreenWald mai putin :).

Buna ziua la echipa, ca sa nu zic ziua.

Edited by zacKSENPAI
Link to comment
Share on other sites

Daca nu amu, atunci cand? Sa las sa treaca viata pe langa mine? Neah, eu mai bine ma bag in ea tat cu cap si chisioare.

Link to comment
Share on other sites

@@GreenWald RG, că-i țaran di la țară uăi. nu știi a vorghi disciplinat.

@@rTn Dyablox VIP, mai bine zii că ai o viață plină, și nu una ocupată. Când zici că ești ocuapt în fiecare zi de la 7 - 21 sugerezi ideea de stres, monotonie. În plus, nu trebuie să măsori timpul în cantitiate, ci calitate. + în ăstea 14 ore mai degrabă numără câte ore te face într-adevăr să te bucuri de ceea ce faci.

(Știu, din toate orele ăstea cel mai mult te bucură alea 6 ore de colegiu :)))

 

Am citit acum câteva zile că nu trebuie să fii mereu ocupat, tre să fii și plictisit, deoarece plictiseală deseori duce la creativitate. Dar sigur, la fiecare om e diferit

 

Am ieșit și eu, noapte bună.

Edited by Atticus
Link to comment
Share on other sites

@, am auzit si eu ca lenesii sunt creativi, dar nu am cand sa verific asta =)) Si undeva la mine persista si stresul, presiunea, si cand zici ca ai o viata plina se creaza o iluzie ca e o viata doar cu bucurii si fericire, ceea ce nu prea reflecta realitatea in cazul meu.

 

@@GreenWald RG, el e moldovan, eu sunt moldovan, imi permit sa mai vorbesc taraneste.

Link to comment
Share on other sites

Mda, daca sunteti taranii cum sa nu vorbiti taraneste :)), mai bine nu zici taraneste ci moldoveneste.


Stiam si eu ca plictiseala aduce creativitate deoarece cand nu ai ce face te gandesti tu ce sa faci, mna. Decat sa ma trezesc la 7 dimineata sa plec la scoala si sa stau in oras sau unde iti petreci timpul pana la 20-21 mai bine te duci acasa si te culci :) sau sa te joci sa-mp, este si asta o varianta buna. Dar varianta cea mai buna este sa postez aici in topic cand nu ai ce face, cum fac si eu.


Daca as posta si eu mereu aici, nu doar cand am chef ar fii un spam total in acest topic si cred ca s-ar iesii o batalie intre noi si DaniStepu castigata de Dani stergandu-ne topicul sau sa nu ne mai puna post-urile in acest topic cum a facut si Kelton. Mai bine ne blocheaza post-urile in acest topic decat sa ne stearga topic-urile.


Edited by zacKSENPAI
Link to comment
Share on other sites

 

Mda, daca sunteti taranii cum sa nu vorbiti taraneste :)), mai bine nu zici taraneste ci moldoveneste.

Stiam si eu ca plictiseala aduce creativitate deoarece cand nu ai ce face te gandesti tu ce sa faci, mna. Decat sa ma trezesc la 7 dimineata sa plec la scoala si sa stau in oras sau unde iti petreci timpul pana la 20-21 mai bine te duci acasa si te culci :) sau sa te joci sa-mp, este si asta o varianta buna. Dar varianta cea mai buna este sa postez aici in topic cand nu ai ce face, cum fac si eu.

Daca as posta si eu mereu aici, nu doar cand am chef ar fii un spam total in acest topic si cred ca s-ar iesii o batalie intre noi si DaniStepu castigata de Dani stergandu-ne topicul sau sa nu ne mai puna post-urile in acest topic cum a facut si Kelton. Mai bine ne blocheaza post-urile in acest topic decat sa ne stearga topic-urile.

 

+1

Link to comment
Share on other sites

@@CostiZEW, Nu tin minte sa dat voie la toti nabii sa posteze aici. Pentru binele tau mai bine sa n-o mai faci.

 

Eu nu-mi petrec timpul in oras, am activitati unde sunt implicat.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.