Jump to content

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

Hristos a înviat și Paște fericit, vă mulțumesc că mi-ați zis atunci dar n-am mai apucat să vă răspund deoarece plecasem deja. Am crezut că o să stau mai mult dar am venit cu fratele-meu care el are o problemă la ureche și trebuie să se ducă la un spital. Părinții m-au întrebat dacă vreau să vin și eu acasă și am zis că da să mai postez cu voi :).

Cum o mai duceți fără mine? Dar de acum o să postăm împreună și cred că o să țin pasul cu voi la postat.

Link to comment
Share on other sites

Am mancat de parca n-am vazut mancare in viata mea, mai rau la capitolul cu bautura ca am fost asa de norocos incat sa primesc antibiotice chiar de Paste. Voi cum ati petrecut?

Link to comment
Share on other sites

Neața, mă scuzați pentru inactivitatea mea dar nu am timp deloc de B-Zone deoarece nu mai joc aici, nu mai am nicio şansă la vreo funcţie şi toate cele. Vă rog să mă scuzaţi dar nu pot posta aşa des aici deoarece mă bazez pe un nou server deschis, al lui Awake cine ştie poate primesc și eu vreo funcție acolo mai importantă și să nu mă ocup doar eu de codații, cum a fost pe B-Zone când am fost admin pe 4. Joc numai acolo, cine joacă acolo să îmi dea SMS în joc, am numele S0NEX. Probabil o să părăsesc şi echipa dacă nu am aşa destul timp + o să o lase Dyablox după ce face și el 20k posts. Îți mulțumesc foarte mult Dyablox că mi-ai oferit o șansă să intru la tine în clan. Prima dată am fost foarte activ dar cu timpul a devenit plictisitor. Nu o să plec momentan, mai stau ceva timp poate până faci tu, Dyablox 20k posts.

Link to comment
Share on other sites

@@zacKSENPAI, N-am nevoie sa-mi postati zilnic doar ca sa postati. Imi ajunge sa postezi macar si odata in saptamana, dar sa stiu ca ai facut-o pentru ca chiar ti-a fost dor de noi sau ai gasit timp liber. Nu vreau sa impun pe nimeni la postat, si cred ca ati observat si singuri ca nu mai pun accent pe activitate si cantitate. Esti unul dintre cei mai buni membri si iti multumesc ca ai fost alaturi de mine in echipa.

Link to comment
Share on other sites

Buna amiaza si bine te-am gasit. Eu am tras un pui de somn si acu imi fac un ceai sa ma incalzesc ca la noi e frig de parca iar e iarna...

Link to comment
Share on other sites

Bun venit Shypther, ședere plăcută și să postezi alături de noi.

Dyablox, după cum am mai zis și eu îți mulțumesc pentru șansa acordată, ți-am demonstrat că nu o să te dezamăgesc. Hai că încerc să postez zilnic doar pentru voi, mai mult pentru Dyablox.

Îţi mulţumesc încă odată foarte mult http://imgur.com/a/7FBAb

Edited by zacKSENPAI
Link to comment
Share on other sites

Nu-i bă, bine că uiți.

 

Zack n-ai fost printre primii membri, dar cu siguranță ești unul din cei mai longetivi. Apreciez ca n-ai venit doar să-ți faci n posturi și după sa pleci.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.