Jump to content

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

Eu editez videourile cu cel mai simplu editor VideoPad =))

 

Ba, la mine ninge rau de tot, deja totul e acoperit de zapada...

Link to comment
Share on other sites

Felicitări băi Dyablox pentru 20k posts. Ai stat ceva vreme să le faci şi cred că tu eşti primul cu 20k posts sau mai este Kelton / DaniStepu? Am venit şi eu după mix b-zone de la war arena şi uite ce a e ieșit: http://imgur.com/a/GLuMt

Mai am un best de +16 și cred că 5 kill-listuri, nu-i bai. Nu vreau să mă laud, dar mna, unii zic că sunt praf și mna, am primit două ban-uri la care am primit unban cu dovezile mele, că dacă nu le aveam cred că și acum aveam ban. Oricum, mi-am făcut un SA-MP anti lag și filmez în 40-50 fps-uri, o să îmi iau un PC de 14 mil. dar mai e până atunci, îl folosesc pe ăsta momentan.

Link to comment
Share on other sites

Bă, e bine de ei dar mna, să faci 41k posts e şi mai greu, încă odată decât Dyablox, dar e bine şi pentru el că are atâtea, este pe locul 3.

Aş vrea să am şi eu atât, dar eu m-aş mulţumii şi cu 1k posts. De când muncesc pentru ele şi uite că nici acum nu le am. Sper să le fac....... niciodată n-am avut 1k posts, pe niciun forum mare de sa-mp. Sper să fac pe ăsta, sau dacă nu să fac pe forumu serverului lui Awake, am acolo 35 posts parcă.

Link to comment
Share on other sites

Kelton în 7 ani a făcut 41k, eu în 2,5. Dar m-am lăsat de spam cred ca de jumate de an. Postez doar din plăcere, nu mai urmăresc nici un scop ce tine de forum, va sfătuiesc sa faceți la fel.

Link to comment
Share on other sites

Ce slab e =))

 

Ba, ma uit pe geam si vad ca in ograda e plin de crengi si chiar s-a prabusit un copac si ninge inca mai tare ca ieri...

Link to comment
Share on other sites

Ce slab e =))

 

Ba, ma uit pe geam si vad ca in ograda e plin de crengi si chiar s-a prabusit un copac si ninge inca mai tare ca ieri...

Care slab nahui, oricum merg la Karma * moldovanu nostru * ca sub si sa ma pis pe 69 ( 21 membri) si RIFA * 15 membri*, taman RIfa a ramas cu multe turfuri. La lideru ala ii dau 10/10

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.