Jump to content

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

@@Shyphter, In sectiunea de clanuri neoficiale sunt peste 40. Aproape toti spammerii mei si-au facut clanul lor. 2 zile in urma ma uitasem peste activitatea clanurilor neoficiale, doar Dyablox's Team si inca un clan unde se mai posta + P.O.H.U.I. clanul pe care tot eu impreuna cu izy l-am creat, restul toate uitate de membrii si inclusiv liderii lor.

Link to comment
Share on other sites

@@Shyphter, In sectiunea de clanuri neoficiale sunt peste 40. Aproape toti spammerii mei si-au facut clanul lor. 2 zile in urma ma uitasem peste activitatea clanurilor neoficiale, doar Dyablox's Team si inca un clan unde se mai posta + P.O.H.U.I. clanul pe care tot eu impreuna cu izy l-am creat, restul toate uitate de membrii si inclusiv liderii lor.

Da, am vazut si eu, si nu mai zic de "...referals" dar eu cand vreau sa fac un lucru incerc sa il fac frumos, o sa vezi :))

Edited by Shyphter
Link to comment
Share on other sites

Nu zic ca n-o sa-l faci bine, doar ca dupa un timp te saturi si te plictisesti sau n-o sa mai posteze nimeni acolo si tot aici ajungi =))

Link to comment
Share on other sites

Nu zic ca n-o sa-l faci bine, doar ca dupa un timp te saturi si te plictisesti sau n-o sa mai posteze nimeni acolo si tot aici ajungi =))

 

Stiu ca o sa ma plictisesc :)) si no o sa mai fac :)) si orcum cine a zis ca nu postez aici :))

Link to comment
Share on other sites

 

 

Salut bro, eu zic sa lasi scoala si sa te ocupi serios de cariera de sa:mp.

 

Gata boss, asa fac, de acuma nu ma mai duc la scoala. Ma apuc serios de forum si samp =))

 

// Salutare la baieti, ce faceti?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.