Jump to content

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

38 minutes ago, rTn Dyablox VIP said:

Vad ca se mai fac schimbari de design, poate o sa faca pana ajungem la versiunea veche =))

Pai normal... asta incearca a si zis :)) au schimbat versiunea doar pentru securitate

Link to comment
Share on other sites

Mare securitate trebuie unui forum... Inteleg site-ul RPG sau Shop-ul, dar forumul? Doar noi si avem nevoie de el ca sa postam si atat =))

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, rTn Dyablox VIP said:

Mare securitate trebuie unui forum... Inteleg site-ul RPG sau Shop-ul, dar forumul? Doar noi si avem nevoie de el ca sa postam si atat =))

:)) corect dar nu stii cati au parola identica =))

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, rTn Dyablox VIP said:

Si la signature sunt prea mari.

P.S. Tu oricum n-ai avatar =))

Ba da am, e un avatar complet transparent cu un singur punct negru (1pixel) redimensionat de bobo de la forma originala de 150x300 :(

Just now, L U C A Z 69 said:

uitati-va la asta 
http://i.imgur.com/Jwsws8y.gifv

Aplica si la mine in clan lidereeeeeeeeee ca dya nu vrea

Link to comment
Share on other sites

Just now, JustinTM said:

r sa nu ma faci sa plang :)) Daca tot esti aici zi si mie skype-ul tau sa te am :)) 

Momentan inca nu-l am inca...dar trebuie sa-l fac usor usor+ ca sunt cu o construtie pentru viitor clan de pe RPG1 am mai multe pe cap daca intelegi.

Link to comment
Share on other sites

Te inteleg, am intrat si eu pe aici sa fac si eu niste post-uri, nu stii cum fac si eu rost de gradu ala de donator?

 

Eh, te inteleg, nu stii cum fac si eu rost de gradu ala de donator?

Link to comment
Share on other sites

Just now, JustinTM said:

Nup

Prin shop de la comunitatea noastra b-zone trebuie o donare de minim 50 de euro si dupa ce ai facut un total de donatie de 50 de euro te duci la tehnic pui linku de la profilu tau si iti da functia de donator.

Link to comment
Share on other sites

 

9 minutes ago, JustinTM said:

Haidati ma sa mai dam si noi viata la sectiunea asta, ca e asa trista si neactiva cineva?

e sageata aia verde  care iti dau playeri de pe forum + ti-am dat eu recent acuma un +1

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.