Jump to content

Topic pentru discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

Nu conteaza, helperii trebuie sa cunoasca tot.

 

Ma gandesc sa propun ca jucatorii de lvl mare sa poata da /n, ce zici?

Link to comment
Share on other sites

Just now, rTn Dyablox VIP said:

Nu conteaza, helperii trebuie sa cunoasca tot.

 

Ma gandesc sa propun ca jucatorii de lvl mare sa poata da /n, ce zici?

Nu ar fi ceva rau dar nu baga ca fac abuz unii de ex eu cand m-am apucat iar nu stiam o gramada =))

Link to comment
Share on other sites

Pai si eu acum m-am reapucat si nu inteleg nimic si nici /n n-am, iar pe report poti sa mori pana iti raspunde...

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, rTn Dyablox VIP said:

Pai si eu acum m-am reapucat si nu inteleg nimic si nici /n n-am, iar pe report poti sa mori pana iti raspunde...

Da un sms la helper, daca e pe 2da mie sau intreabama aici ce nu sti

Link to comment
Share on other sites

Eu cred ca nu era asa de greu la helperi pe timpul cand aveam si noi acces la /n, oricum nu intrebam toate prostiile la rand. Mai mult faceam misto :)

Link to comment
Share on other sites

Just now, rTn Dyablox VIP said:

Eu cred ca nu era asa de greu la helperi pe timpul cand aveam si noi acces la /n, oricum nu intrebam toate prostiile la rand. Mai mult faceam misto :)

Pai da dar gen, mai ai un prieten si zice da un /n si dadeam si eu lvl 60 "cum ma uit la ceas"

Link to comment
Share on other sites

Noi ne faceam mai prosti, stii cand aparea pe chatul comun mesajul cu Pentru nelamurire foloseste /n intrebare (sau ceva de genu), pai noi dadeam toti /n intrebare =))

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, rTn Dyablox VIP said:

Noi ne faceam mai prosti, stii cand aparea pe chatul comun mesajul cu Pentru nelamurire foloseste /n intrebare (sau ceva de genu), pai noi dadeam toti /n intrebare =))

La aia da /cn nu iau punct =))

Link to comment
Share on other sites

Just now, Shyphter said:

La aia da /cn nu iau punct =))

Cum ieri la war? Ti-a placut? Suflet de moldovean, drept in voi merg cu combat si ba curat prin pereti, apropo aia care se oftica ca am wallHack ( cica trag prin pereti) spunele ca wallHack-u nu impusca prin pereti ca in CSGO. 

P.S- Daca nu stiu aia cu ce "Cit" joc sa nu zica

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, L U C A Z ELEFANTUL said:

Cum ieri la war? Ti-a placut? Suflet de moldovean, drept in voi merg cu combat si ba curat prin pereti, apropo aia care se oftica ca am wallHack ( cica trag prin pereti) spunele ca wallHack-u nu impusca prin pereti ca in CSGO. 

P.S- Daca nu stiu aia cu ce "Cit" joc sa nu zica

Usorr e doar un turf, inca nu am umplut factiunea ne auzim azi :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.