Jump to content

B-Zone TV - World


MrKira
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului: B-Zone TV - World
Gen: Realitate
Data: 11.01.2016
Scurta prezentare: Ţin să precizez faptul că acesta va fi un serial (dacă voi reuşi să mă ţin de el până la capăt, dat fiind faptul că anul acesta este foarte încărcat pentru mine... clasa a XII-a) care va prezenta comportamente, evenimente şi poveşti care reflectă într-un mod cât de cât real toate lucrurile care se întâmplă în această lume. Filmările pentru acest singur episod au durat peste două săptămâni, de aceea aş aprecia, ca să ştiu dacă merită să continui să lucrez la această serie, să îmi fie apreciată munca, dar nu prin comentarii de genul: "marfă, bv." sau "frumos film, felicitări, ţine-o tot aşa!". Dacă voi găsi astfel de comentarii, voi reclama către staff, considerând că sunteţi doar pentru spam şi posturi. Vreţi să-mi arătaţi cât de mult îmi apreciaţi munca? Apăsaţi un "+" şi lăsaţi un comentariu constructiv. Chiar aş aprecia asta! Vă mulţumesc.
Link:

 

Dacă vreţi mai multe episoade, nu uitaţi să daţi un "+" şi voi continua cu mai multe episoade, mult mai interesante!

Link to comment
Share on other sites

Bă fraţilor, voi glumiţi? Nu ştiţi să citiţi? Dacă apreciaţi munca, ori daţi "+", ori lăsaţi un comentariu CONSTRUCTIV. Am cerut sancţionarea voastră, îmi pare rău. Critici, analiză, comentarii bune. FĂRĂ POST HUNT!

Link to comment
Share on other sites

O treaba buna!

Mi-a placut, mai ales partea de sunet.

 

Insa tu vrei sa nu postam, dar sa-ti dam +1 ? Adica tu esti vanator de +1 si nu stii cum sa le faci?
NU merge asa.. Probabil nu este nici primul, nici ultimul tau video aici, insa de aceeea avem sectiune de comentarii, sa-ti spunem daca e ok sau nu, sa te felicitam sau sa te huiduim. :)

Nu ai cum interzice asta... GG

 

Eu o sa-ti dau +1, sa nu zici ca fac smecherie pe felie, dar altii nu-ti vor da deoarece ai inceput cu tupeu..

Link to comment
Share on other sites

O treaba buna!

Mi-a placut, mai ales partea de sunet.

 

Insa tu vrei sa nu postam, dar sa-ti dam +1 ? Adica tu esti vanator de +1 si nu stii cum sa le faci?

NU merge asa.. Probabil nu este nici primul, nici ultimul tau video aici, insa de aceeea avem sectiune de comentarii, sa-ti spunem daca e ok sau nu, sa te felicitam sau sa te huiduim. :)

Nu ai cum interzice asta... GG

 

Eu o sa-ti dau +1, sa nu zici ca fac smecherie pe felie, dar altii nu-ti vor da deoarece ai inceput cu tupeu..

 

Nu, nu e asta prietene. Am spus destul de clar. Dacă îmi apreciezi munca, fă una din două. Ori tăcut, printr-un "+", ori printr-un comentariu constructiv. Ce zici de asta? Nu cerşesc nimic. Oricum nu joc pe comunitate şi nici nu vreau să deţin vreo funcţie pe forum, deci nu cred că mă poate ajuta cu ceva.

Link to comment
Share on other sites

Salut, nu mi se pare mare lucru ce ai facut tu aici, ai luat de pe youtube file audio pe care le-ai pus in videoclip, si ai filmat cu camhack si ai folosit modul first person pentru a filma niste cadre care nu sunt asa speciale, noroc ca ai avut camera style cu REC ca sa dea bine. Urmatorul episod poate sa fie mai dinamic, sa fie actiune, nu doar sa filmezi niste NPC-uri statice cu camhack si sa pui o linie audio luata de la un videoclip de pe youtube, orice incepator poate sa faca ceea ce ai facut tu in acest videoclip.

Edited by Str1Razvan
Link to comment
Share on other sites

Salut, nu mi se pare mare lucru ce ai facut tu aici, ai luat de pe youtube file audio pe care le-ai pus in videoclip, si ai filmat cu camhack si ai folosit modul first person pentru a filma niste cadre care nu sunt asa speciale, noroc ca ai avut camera style cu REC ca sa dea bine. Urmatorul episod poate sa fie mai dinamic, sa fie actiune, nu doar sa filmezi niste NPC-uri statice cu camhack si sa pui o linie audio luata de la un videoclip de pe youtube, orice incepator poate sa faca ceea ce ai facut tu in acest videoclip.

 

E, eu aş vrea să văd un începător care face asta. :P

În orice caz, mulţumesc de comentariu! Oricum, am spus că abia episoadele viitoare vor fi mai interesante.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.