Jump to content

[PREZENTARE] Ezio


UnkownNNNNNNNNN
 Share

Recommended Posts

- Nick-ul tau: Ezio

- Prenume: Alexandru

- Varsta: 21(fac anu asta pe 11 Septembrie 2016-varsta de 22 de ani)

- Locatia: Bucuresti

- Ocupatie: Momentan Liber -pana cand imi voi gasi altceva de munca.

- Jocul(rile) preferat(e): Assasin creed,toata seria GTA,cu shotgun si LOL.

- Hobby-urile tale: Imi place foarte mult sa ma uit peste toate noutatile din categoria auto si sa ies cu prietenii si sampu.

- O descriere despre tine (minim 10 cuvinte): Buna,ma numesc Draghicescu Alexandru Nicu Daniel si am varsta minunata de 21 de ani .M-am nascut pe data de 11 Septembrie 1994 in orasul Bucuresti.Acum 2 ani am terminat liceu "Colegiu Tehnic Miron Nicolesc" in anul 2014.Ca persoana sunt unua mai timida dar in ultima vreme am trecut prin multe incercari care Dumnezeu ma pune la incercare care trebuie sa fiu tare si curajos in acelas timp.Am lucrat ca agent de paza la un mall si acum imi caut un loc de munca unde vreau sa fie prin intermediu auto.Asta e tot ce va pot spune despre mine momentan in rest o sa aflati pe forum sau pe RPG1 unde joc eu.

- De unde ai aflat de B-Zone Community?: De b-zone am aflat de la doi prieteni de ai mei PICONE si Andrew_Bynum.

- Alte precizari?: Lumea de pe server RPG1 stiu cine sunt dar asta ce am facut alt cont e o noua schimbare pentru mine spre un drum mai bun si sper sa ne intelegem bine ne vedem in joc va pwp . :*

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.