Jump to content

Prezentare[Hasu]


H4su
 Share

Recommended Posts

- Nick-ul tau: Hasu


- Prenume: Valentin


- Varsta: 15


- Locatia: Alexandria.


- Ocupatie: Elev.


- Jocul(rile) preferat(e): SA:MP,CS:GO(virtual), Fotbal,Tennis(really).


- Hobby-urile tale: Deocadmata nu am hobby anume.


- O descriere despre tine (minim 10 cuvinte): Salut, ma numesc Valentin si am varsta de 15 ani. Sunt o fire calma, respectuoasa, care stie sa se impuna prin respect. Inca de la o varsta frageda, am invatat tot ce tine de bunele maniere, pe care le aplic mereu cand am ocazia. De fiecare data imi doresc sa ajut persoanele incepatoare, fiindca si eu la randul meu am fost ajutat. Imi place ordinea, curatenia si munca. Am capacitatea de a imi face prieteni, la fel de repede cum imi pot face dusmani, dar eu prefer doar prietenii si dusmanii ii evit. Uneori sunt nostalgic, cand ma gandesc la vremurile care au trecut, dar intotdeauna realizez ca prezentul e mai important. Locuiesc in orasul Alexandria, iar in timpul liber imi place sa joc fotbal, tenis de picior si baschet. In al doilea rand, sunt un om, o finta pe acest pamant creat de Dumnezeu. Poti spune despre mine ca sunt o persoana perseverenta deoarece cu toata greutatile si greselile pe care le vad in fata incerc putin cate putin sa le intrec. Fiind un baiat, bineinteles, imi place sa ies pe afara cu baieti. In acest moment sunt la liceu in clasa a-9-a, sunt proaspat absolvent al claselor generale 1-8 si am decis sa imi mai pierd din timp si pe acest joc. Sunt la un profil de bun adica mate info si am intrat la acest liceu cu media 9.26. Nu am fost nici printre ultimi dar nici printre primii.


- De unde ai aflat de B-Zone Community?: Am aflat de B-Zone de la un prieten foarte bun.


- Alte precizari?: Good luck !



Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.