Jump to content

The Last Generation [TLG] - Discutii / Discussion


 Share

Recommended Posts

Hai norok bai bajeti. Mi-a placut sa fac parte din TLG. Baieti ca lumea, sunteti super ok sa moara fam mea. Dar Alexandrew a decis sa ma scoata + ban. Pacat, voiam sa se incheie altfel. Poate voi mai revenii pe viitor, cu toate ca nu mai am nici o sansa. Va pwpik, mai tinem legatura.

Pacat, de ce sa nu mai ai sanse?

Link to comment
Share on other sites

Pacat, de ce sa nu mai ai sanse?

Pwpik CangureL, ne vedem RDT. Fiindca deoarece avand in vedere pretextul ca Alexandrew m-a banat 5 zile pentru injurii staff cica, apoi am luat corespunzator aferent unban, sunt 100% sigur ca nu mai am sansa la TLG. Deci...ata ete. Poate intru cu contul din NR, FH bombita fac cu el.

Link to comment
Share on other sites

Pwpik CangureL, ne vedem RDT. Fiindca deoarece avand in vedere pretextul ca Alexandrew m-a banat 5 zile pentru injurii staff cica, apoi am luat corespunzator aferent unban, sunt 100% sigur ca nu mai am sansa la TLG. Deci...ata ete. Poate intru cu contul din NR, FH bombita fac cu el.

Naspik. Da pe cine ai injurat?

Link to comment
Share on other sites

Naspik. Da pe cine ai injurat?

Tot STAFF-ul B-Zone in general, ca sunt unii atat de ... nu mai zic nimic, incat nici sa-mi gaseasca un cod acum 2 luni nu au fost in stare. Greu sa umbli prin system 32 :))

Ideea e ca din tot staff-ul de pe B-Zone fix Alexandrew s-a simtit. Si daca jucam pe rpg 2, nu pe 4, si injuram, se punea admin pe 2 si ma bana =)) ca am zis ceva pe forum. In fine nu mai conteaza. Ce a fost a fost, e doar un clan. Dar era ok, aveam sho cu cn sa comunic.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.