Jump to content

Timp rămas până la zilele B-Zone

V-am pregătit o mulțime de evenimente. Click aici

La mulți ani B-ZONE!

V-am pregătit o mulțime de evenimente. Click aici

Money Bonus / Câștigă niște bani în plus !


EU SUNT iTECH

Recommended Posts

Vrei să îți cumperi ceva din Shop? Ai ocazia să primești și niște bani bonus doar pentru o simplă achiziție din shop !

Atenție, după trei achizitii făcute la acest link, vei fi pus pe o listă unde o dată la două saptamâni

se va face o extragere folosind siteul www.random.org !

”Premiu un INFERNUS NOU NOUȚ

eLhW47I.png

 

Ce trebuie să fac pentru a primi niște bani bonus?

 

Este foarte simplu, vrei să donezi și să cumperi ceva din Shop, prin orice metodă (SMS, PaysafeCard sau Transfer Bancar) trebuie să accesezi acest link:

 

https://shop.b-zone.ro/aff.php?aff=3293

 

 

După ce ai accesat acel link, cumpără orice dorești din shop, iar după ce ai făcut o achiziție din shop, tu vei primi o sumă de bani în condiție prețul achiziții tale !

 

 

Păi și eu ce sumă de bani primesc în schimb?

 

Mai jos ai niște informații despre suma care o vei primi dacă achiziția ta atinge acea sumă !

 

9icjRYQ.jpg

 

 

 

Doresc să te informez că dacă nu accesezi acel link de mai sus pentru a face o achiziție, nu vei primi nici o rasplată !

Atenție !!! Doar jucatorii de pe serverul RPG1 vor primi suma respectivă !

 

 

 

După ce ați comandat GOLD, va trebui să postați în acest topic. În meniul de sus, apăsați ORDERS. Faceți o poză cu print screen și după veți posta după urmatorul model:

 

 

Nume:

Data în care am comandat:

Am comandat GOLD în valoare de:
Dovada comandă:

Alte precizări:

 

După eu voi verifica pozele, inclusiv siteul pentru a verifica dacă ați efectuat cu adevărat comanda și veți primi banii de la mine!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.