Jump to content

FM 2011


JustMed
 Share

Recommended Posts

34215788235132803361.png

Football Manager 2011 a fost anuntat de SEGA si Sports Interactive, jocul urmand sa fie disponibile pentru PC, MAC si PSP. Spre deosebire de editiile anterioare, FM2011 va beneficia de imbunatatiri semnificative, precum negocierea contractelor in real-time, un nou sistem de antrenamente si multe imbunatatiri ale motorului grafic.

 

Din punct de vedere al graficii, FM2011 va avea peste 100 de noi animatii, mai multe emotii si manifestari ale jucatorilor, noi stadioane si o imbunatatire din punct de vedere al iluminarii.

 

Football Manager va fi lansat inaintea sarbatorilor de Craciun, fiind o franciza care a vandut peste 6 milioane de jocuri si unul dintre cele mai bine vandute titluri pentru PC in Anglia.

 

Trailer & Anunt FM 2011

 

 

Poze FM 2011

 

98986872324798599370.jpg

31858148074156228351.jpg

13058984092707908047.jpg

22711491876023230605.jpg

Link to comment
Share on other sites

E destul de OK Jocul dar Aranajmentu' Topicului lasa de dorit :-J , si poate pui mai multe informatii despre joc nu doar 5 Linii :|:-J

 

Si cum vroiai sa il aranjez ? Vrei sa pun 100 de culori pe stil cocalar cum faci tu ? Nu , mie asa imi place sa fac articole , simple si frumoase , iar despre linii , jocul debea a fost anuntat , am pus toate informatiile posibile :).

Link to comment
Share on other sites

Nu 100 de culori dar macar un alb daca puneai ! Si Pozele puteai sa le faci mai mici ... ;) Ma rog , nu mai zic nimic ca nu vreau s-a intru in Conflicte. Cu cei din " Staff " :-J.
Link to comment
Share on other sites

dESTul de bine dar cum spune bazzel trebuia sa ai mai multa grija la aranjament Si ai grija cu limbajul eu stiu ca un moderator nu tre sa vorbeasca asa :)

Bafta

Link to comment
Share on other sites

Nu 100 de culori dar macar un alb daca puneai ! Si Pozele puteai sa le faci mai mici ... ;) Ma rog , nu mai zic nimic ca nu vreau s-a intru in Conflicte. Cu cei din " Staff " :-J.

 

Nici eu nu am nevoie de conflicte , dar atat timp cat ma acuzi aiurea ce pot sa spun ? Eu vad ca tot topicul este 'imbracat' in culoarea ALB. Ma rog , last post , bafta.

Link to comment
Share on other sites

Nici eu nu am nevoie de conflicte , dar atat timp cat ma acuzi aiurea ce pot sa spun ? Eu vad ca tot topicul este 'imbracat' in culoarea ALB. Ma rog , last post , bafta.

 

 

Nu 100 de culori dar macar un alb daca puneai ! Si Pozele puteai sa le faci mai mici ... ;) Ma rog , nu mai zic nimic ca nu vreau s-a intru in Conflicte. Cu cei din " Staff " :-J.

 

 

alo ce e aici

pana si in topicul acesta va certati :-W

e ultima oara cand permit asta

bazzel daca just a ajuns moderator inseamna ca a muncit !

Link to comment
Share on other sites

Cu mult peste Fifa Manager care e o porcarie ca si joc dar are un plus de frumusete ca si grafica si poze ale jucatorilor. Football Manager e superior la calitatea meniului, simplu si usor de accesat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.