Jump to content

Întrebare despre B-Zone.ro


Karther

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Întrebare - am două nelămuriri cu referire la comunitatea B-Zone.ro


  1. B-Zone.ro este o firmă? Adică, dacă încerci să le copiezi ceva fără dreptul lui Bobo sau lui Kelton, poți fii dat în judecată?
  2. Am înțeles dintr-un live de al lui Mazoku că B-Zone îți poate motiva absențele de la școală. Aici am o nelămurire, cum este posibil și în ce cazuri se poate recurge la chestia asta? :D

Screenshot (în caz că este necesar): -


Alte precizări: Aștept răspunsurile la aceste două întrebări.


Link to comment
Share on other sites

 

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Întrebare - am două nelămuriri cu referire la comunitatea B-Zone.ro

  1. B-Zone.ro este o firmă? Adică, dacă încerci să le copiezi ceva fără dreptul lui Bobo sau lui Kelton, poți fii dat în judecată?
  2. Am înțeles dintr-un live de al lui Mazoku că B-Zone îți poate motiva absențele de la școală. Aici am o nelămurire, cum este posibil și în ce cazuri se poate recurge la chestia asta? :D

Screenshot (în caz că este necesar): -

Alte precizări: Aștept răspunsurile la aceste două întrebări.

 

 

Salut,

 

Mai joc găseșți răspuns la întrebările tale. Te rog să nu iei în considerare postările de mai sus.

 

1. Da, este o firmă, SC B-Zone.Ro SRL.

2. Nu, nu se poate să ți se motiveze absențele la școală. Nu mai crede tot ce citești pe internet.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.