Jump to content

Timp rămas până la zilele B-Zone

V-am pregătit o mulțime de evenimente. Click aici

La mulți ani B-ZONE!

V-am pregătit o mulțime de evenimente. Click aici

Armele lui Daum pentru meciul cu Danemarca, nationala care asteapta o victorie in deplasare de 4 ani


DaNN ss
 Share

Recommended Posts

Wwfrzwo.jpg




Danezii au castigat un singur meci in deplasare in ultimii 4 ani si n-au fost la Euro.


Romania trece peste danezi daca-i bate duminica. Nationala n-a castigat niciodata la Cluj.


"Spargem gheata, acum sa invingem noi", spune Tosca.


Andone e suspendat cu Danemarca, iar golgeterul nostru de la Euro, Stancu e accidentat. Grozav a fost chemat in locul lui.


"Eu zic ca avem sanse sa castigam, daca suntem motivati. Speram sa ne calificam", spune Grozav.


Vedeta danezilor, portarul Schmeichel a luat titlul cu Leicester si are oferte de la Real si United.



Sursa: Sport.Ro

Link to comment
Share on other sites

Egal și adio Mondiale.

Oricum nu meritam nici măcar la EURO să fim, așa că nu știu de ce se tot visează la Mondiale când fotbalul nostru este în colaps. Stadioane nu, suporterii nu mai vin, mai nou importăm jucători și silința nu ne-am da-o să aducem un antrenor bun la Națională, nouă ne trebuie NEMȚI, în fine. =D>

Link to comment
Share on other sites

@@DaNN ss ai fost sanctionat cu Avertisment Verbal pentru incalcarea regulamanetului sport

 

  • Este STRICT INTERZISĂ publicarea de articole dacă nu aţi specificat în mod vizibil SURSA.
  • Este interzisă postarea unei surse care direcționează spre homepage-ul site-ului respectiv. Trebuie să postați în exact linkul de unde a fost preluată știrea.

Topic Cloused

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.