Jump to content

[REZOLVAT] [Problema]SA:MP


.Stefan.

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Cand intru in joc ma  joc putin si mi se blocheaza jocul, il bag in bara si vad ca procesorul este folosit 100% si am doar jocul deschis, jocul sta blocat pana cand il inchid din Task Meneger.
Screenshot (în caz că este necesar): Nu este nevoie.

Alte precizări: Va rog ajutati-ma, nu stiu ce sa ii fac, acum 2 zile mergea normal.

Link to comment
Share on other sites

Nu este o problema atat de grea.

Intra in joc punete afk deschide task manager apoi click dreapta pe Gta_sa sau cum ai tu acolo si dai pe view detail dupa care inca odata click dreapta view information sau detail sau cv degenu si selectezi jocul respectiv in cazu de fata gta_sa pt a pune procesoru sa se acseze pe gta dar daca iti va face in continuare probleme, intra cu alt modpack.Sper ca ti am fost defolos.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, xDrakeLord said:

Nu este o problema atat de grea.

Intra in joc punete afk deschide task manager apoi click dreapta pe Gta_sa sau cum ai tu acolo si dai pe view detail dupa care inca odata click dreapta view information sau detail sau cv degenu si selectezi jocul respectiv in cazu de fata gta_sa pt a pune procesoru sa se acseze pe gta dar daca iti va face in continuare probleme, intra cu alt modpack.Sper ca ti am fost defolos.

Am incercat, nu merge

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ihcort said:

Fi atent !Dai un reinstall la GTA dai restart la PC si dupa instalează samp.

Frate eu am multe moduri, si am lucrat foarte mult la aceste moduri si nu vreau sa le pierd.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Ihcort said:

Fi atent !Dai un reinstall la GTA dai restart la PC si dupa instalează samp.

S-ar putea sa fie de la o eroare de windows la rularea jocului?

Link to comment
Share on other sites

nu pot sa fac reclama , e un antivirus bun , mi a șters troianu și alți viruși și mi a curățat pc u fără sa pierd ceva date . De obicei viruși iei de la programe de filmat/editat

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Daniel Andrei said:

nu pot sa fac reclama , e un antivirus bun , mi a șters troianu și alți viruși și mi a curățat pc u fără sa pierd ceva date . De obicei viruși iei de la programe de filmat/editat

Nu exista antivirus sa stearga troianul.

 

12 hours ago, AiM Stefan said:

S-ar putea sa fie de la o eroare de windows la rularea jocului?

Ai grija la dublu post.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Heisenberg said:

Nu exista antivirus sa stearga troianul.

 

Ai grija la dublu post.

Imi cer scuze dar am scanat tot calucatorul cu un program "Avast" parca asa se numea si nu mi-a gasit nici-un virus, o sa incerc sa reinstalez astazi windowsul, alta modalitate nu cred ca am.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AiM Stefan said:

Imi cer scuze dar am scanat tot calucatorul cu un program "Avast" parca asa se numea si nu mi-a gasit nici-un virus, o sa incerc sa reinstalez astazi windowsul, alta modalitate nu cred ca am.

Odata ce nu iti merge greu inseamna ca e doar un bug la windows.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Heisenberg said:

Odata ce nu iti merge greu inseamna ca e doar un bug la windows.

O sa reinstalez windowsul, alta modalitate nu am, poti da T/C, multumesc pentru tot.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.