Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[REZOLVAT] Problema SA:MP


Zhao

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Salut, am si eu o problema. Cand intru pe un server oarecare de samp, imi intra fara probleme si imi scrie : Connecting to 89:33:242:XX:7777 The server didn't respond. Retrying.. Asta imi zice de 2 zile, mi-am lasat samp-ul deschis ca am plecat undeva, m-am intors si PC-ul era stans, si cand m-am conectat asta imi scria si asta imi scrie si acum. Aveti niste sugestii ce as putea face?
Screenshot (în caz că este necesar): Nu e nevoie.

Alte precizări: Nu am niciun mod.

Link to comment
Share on other sites

Oke, fii atent/a.Aici poate fi problema de la internet, am zis ca poate fi nu ca este.Deci daca ai modem reseteaza-l (ai un buton prin spatele modemului si apesi pe el cu o scobitoare ceva, e foarte mic).Daca ai wi-fi faci la fel, il resetezi.Bun, sa zicem ca problema inca persista, aici cam te gandesti ca ar putea fi de la calculator.Ei bine, incearca sa iei un GTA SAN ANDREAS fara instalare, deci fara instalare, instalezi SA:MP-ul cu versiunea 0.3.7 (NU R1 sau R2, 0.3.7 simplu) si incerci. Astept sa vad daca ai rezolvat, daca nu imi dai reply, intre timp ma mai gandesc.

 

A da, era sa uit, incearca sa iei alta versiune de gta_sa.exe. (stii tu, poate e de la versiunea executabilului). Good luck ! :D 

Link to comment
Share on other sites

Mersi pentru explicatie. Faza nasoala e ca nu am cum sa imi instalez un nou GTA pentru ca sunt in Germania si imi iau amenda daca instalez jocuri... Si poate e si de la net, netul de aici nu e chiar stralucit, si in legatura cu gta ul fara instalare, exact asta am. Totusi, o sa tin minte ce mi-ai spus si o sa incerc in Romania, intre timp o sa vad ce o sa fac cu router-ul, mersi mult pentru raspuns. Dar as mai vrea sa vad niste raspunsuri, daca nu se poate aia e, iti multumesc ca mi ai spus! Apropo, sunt baiat =))
 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.