Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Problema crash - crearea unui modpack


Tweenzy ToV

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: De fiecare data cand incerc sa fac un modpack cu moduri de pe forum, iar crash chiar daca bag anticrash sau nu.
Screenshot (în caz că este necesar): -

Alte precizări: Incerc sa fac un modpack cu modurile lui DiceKIA, si dupa ce le pun pe un gta default si intru in joc, imi da crash.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, TLG EvolutioN RPG2 said:

Încearcă și reinstaleazăți GTA corect și ai grijă ce moduri bagi. Nu toate modurile funcționează.

Mai bine nu faceai un post aici. Suntem in 2018 si nu stim sa dezarhivam un gta.

Eu am problema cu toate modurile de acolo, rog pe cineva care stie sa rezolv problema, pentru ca-mi plac modurile alea...

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, TLG EvolutioN RPG2 said:

@TomitaSILENT am facut un post aici pentru că de asta sunt Moderator pe secțiunea asta, nu numai să închid niște topicuri, ci și să ajut jucatorii în problemele lor.

Revenind la problema ta, încearcă atunci un Reinstall la Windows, altceva nu știu.

Reinstall la windows am facut chiar ieri.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, CedryK RK said:

In cleo are niste cleo scripts care cel mai probabil au nevoie de SAMPFUNCS, incearca sa-l instalezi. 

Am sa incerc si varianta ta.

 

5 hours ago, Heisenberg said:

Unele moduri au probabilitatea sa nu fie compatibile intre ele, se suprapun sau nu le-ai instalat corect. :)

Modurile au folderele lor, nu am cum sa instalez cv gresit.

 

EDIT: Am rezolvat problema cu modpack-ul de pe site-ul de moduri al comunitatii si sampfuncs.

 

@CedryK RK, Multumesc man!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.