Jump to content

[Vand] Cont de steam cu multe jocuri


Razvan Ciprian

Recommended Posts

 

  • Numele produsului: Cont de Steam cu multe jocuri, am fost singurul propietar.
  • Model: -----==-----
  • Starea produsului: Foarte buna. Nu are nici o avertizare/vac pana in momentul de fata.
  • Detalii despre produs: Are 84 jocuri dintre care maxim 14 luate free.
  • Preţ: Vreau oferte, nu pot gasi un pret convenabil pentru toti.
  • Schimb pe (în cazul în care vreţi un schimb): -----===-----
  • Metoda de plată: Paypal/Paysafe.
  • Contact: Ma gasiti pe RPG2.B-Zone.RO cu numele CipriR. sau pe forum PM.
  • Imagini: Nu pot oferi imagini deoarece nu sunt acasa, dar pot sa dau link de la profilul meu.
  • Alte precizări: http://steamcommunity.com/id/ezreal12/
Link to comment
Share on other sites

Singurele jocuri care ma atrag PE MINE personal sunt GTA, CS si GMOD, vrei un cont de minecraft premium cu Admin si iteme ultra rare pe gamster, rank hy/mine, credite, etc. Contul are vechime 3 ani si are multe chestii pe multe servere, spre exemplu grad de 200€ pe serverul gtm daca il stii.. astept raspunsul tau 

Am vazut PayPal sau PSF, scuza-ma daca am deranjat in vre-un fel, am vrut doar sa las o oferta

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, KiNG TraX said:

Singurele jocuri care ma atrag PE MINE personal sunt GTA, CS si GMOD, vrei un cont de minecraft premium cu Admin si iteme ultra rare pe gamster, rank hy/mine, credite, etc. Contul are vechime 3 ani si are multe chestii pe multe servere, spre exemplu grad de 200€ pe serverul gtm daca il stii.. astept raspunsul tau 

Am vazut PayPal sau PSF, scuza-ma daca am deranjat in vre-un fel, am vrut doar sa las o oferta

Salut, eu personal nu ma mai joc Minecraft de mult timp, si nu prea m-an jucat foarte mult. Oricum.. in general vreau sa ma axez pe vanzarea de cont cu bani, dar daca sunt si alte oferte, mai decid eu cumva.

Deci eu nu sunt interesat de ce oferi tu. 

O zi frumoasa!

EDIT: Am uitat sa precizezi ca daca schimbi alt ceva pe cont, poti sa imi dai un PM pentru a discuta.

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Razvan Ciprian said:

Salut, eu personal nu ma mai joc Minecraft de mult timp, si nu prea m-an jucat foarte mult. Oricum.. in general vreau sa ma axez pe vanzarea de cont cu bani, dar daca sunt si alte oferte, mai decid eu cumva.

Deci eu nu sunt interesat de ce oferi tu. 

O zi frumoasa!

EDIT: Am uitat sa precizezi ca daca schimbi alt ceva pe cont, poti sa imi dai un PM pentru a discuta.

Am inteles, mersi de intelegere. O sa ma gandesc daca am altceva pentru schimb si te contactez, salut.

Link to comment
Share on other sites

  • Hawx locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.