Jump to content

O urgenta(cred ca e bug)


Rezeryet

Recommended Posts

Salut,as vrea sa raportez o problema(e prima oara cand folosessc forumul b-zone si nu stiu umbpla prea bine ) sau un bug dupa ce ies de pe joc si intru dupa ceva timp  am wanted 2 stele acum cateva ore acum cand am intrat wanted 4 stele  nu am omorat pe nimeni ma plimbam prin oras(cu masina persoanala sa fac km) si mi-a picat conexiunea la internet admini care sunt on(adica care nu sunt afk sau sleep) le trimit msg si nu raspund asa ca am scris bugul sau ce o fi aici sper sa ma intelegeti.

O zi buna!

Link to comment
Share on other sites

Salut, ai calcat pe cineva cu masina si ai dat /q in interval de 5 minute. Am patit si eu, bug-uri din astea nu exista, au confirmat Bobo/Kelton, doar ca-l atingi pe un tip cu masina si dai /q la mai putin de 5 minute de cand s-a intamplat automat wanted2.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Rezeryet said:

Salut,as vrea sa raportez o problema(e prima oara cand folosessc forumul b-zone si nu stiu umbpla prea bine ) sau un bug dupa ce ies de pe joc si intru dupa ceva timp  am wanted 2 stele acum cateva ore acum cand am intrat wanted 4 stele  nu am omorat pe nimeni ma plimbam prin oras(cu masina persoanala sa fac km) si mi-a picat conexiunea la internet admini care sunt on(adica care nu sunt afk sau sleep) le trimit msg si nu raspund asa ca am scris bugul sau ce o fi aici sper sa ma intelegeti.

O zi buna!

Salut. Nu ai respectat modelul de postare și iti voi da T/C.

Topic închis - model de postare nerespectat. 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.