Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Parcari.


Razviidk

Recommended Posts

Salut Fratilor! Am o mare dilema. Sa incepem cu inceputul :)) Un prieten de la mine din oras si-a cumparat o casa de lvl 999. Am ales sa dau rent la el, iar respectivul (nu dau nume) mi-a spus ca daca nu imi parchez masinile pe plaja ma da afara. Asa, bun, mi-am parcat masinile pe plaja, iar apoi ne-am certat dintr-un motiv si m-a dat afara din casa. Sunt multe case pe plaja, mi-am dat rent la una, iar apoi mi-am pus masinile pe locurile lui de parcare. Peste vreo 20 de minute, cand a vazut, mi-a dat SMS in joc si mi-a zis ca daca imi parchez masinile in locul lui sau in locuri care nu zice el de pe acea alee, imi da report la admini si imi iau warn. Gen, nu imi parchez masinile fix la el in usa (cand iese din casa sa se buguiasca in masini) mi le parchez pe aleea respectiva. Spuneti-mi, daca fac asta iau warn sau nu?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.