Jump to content

Problema Sampaddon si Tymecyc


Kobe.

Recommended Posts

Salut, de curand am zis sa fac un modpack si am bagat sampaddon, ulterior mi-am bagat si fisierele necesare pentru tymecyc in data insa nu se vede, sampaddon-ul este cel de pe forum de aici, stiti cumva daca exista posibilitatea de a baga si tymecyc peste sampaddon sau nu merge?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kaban said:

Nu cred ca sampaddon are treaba cu timcyc. Unele timecyc-uri au nevoie si de gta_sa.exe schimbat, probabil ca asta si este solutia. Incearca alte timecyc-uri si vezi daca merg

Da asta are nevoie de gta_sa.exe schimbat, incerc sa caut unul decat cu fisierele din data si vad daca merge, revin dupa

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, TLG Kobe. said:

Da asta are nevoie de gta_sa.exe schimbat, incerc sa caut unul decat cu fisierele din data si vad daca merge, revin dupa

Nu există mod de timecyc fara gta_sa.exe schimbat, alea fără se numesc Skybox nu Timecyc, e o diferență. Vezi că dacă încerci să scanezi orice gta_sa.exe dintr-un timecyc in 99,99% din ele o să îți dea că e virus și nu poți să știi care chiar e virus și care nu, decat să îți dea cineva un mod de timecyc care îl folosește de mult timp și știi că e sigur 100%. Cum a zis și Kaban, nu cred că are vreo legătură.

Link to comment
Share on other sites

  • Kaban locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.