Jump to content

LV School Instructors - Propuneri pentru facţiune | Faction suggestions


UHTRED
 Share

Recommended Posts

  • Nick : [F4L]BogdanDLP.
  • Rank 5
  • Propunere : Daca preturile masinilor au fost crescute cu 50%, propun ca premiile noastre de la instructorul saptamanii si misiunea saptamanii sa creasca si ele cu 50%(200,000$->300,000$)
  • image.jpeg.6866aebf8f022f079ed409e33b76edea.jpeg
Link to comment
Share on other sites

Nume: Soulrayne

Rank: Rank 3

Vechime in factiune (zile): 39 de zile

Sugestie: Propun ca săptămânal Liderul și Co-Liderii, și după caz anumite persoane desemnate de încredere să ceară membrilor facțiunii periodic sau săptămânal dovezile licențelor oferite.

Alte precizări: De ce vin cu această propunere ? Deoarece în decursul celor 25 de zile am tot auzit de la playeri „Hai șefule nu dai și tu licența fără test, că am mai luat-o de la mulți de la voi din „S.I” fără să dau testu”, după ce am venit cu argumentul „Dă și tu un nume, sau o dovadă” au spus că nu sunt turnători, și nu spun că aceste lucruri ar fii intocmai reale, dar de multe ori unii din ei sunt pe „contul principal” levele mari și pe „secundar” au level mic, și nu cred că ar fii chiar atât de mincinoși și să înflorească, cu atât mai rău că dacă ar fii venit de la o singură persoană acest lucru, aș fii spus că e vrăjeală, dar primesc zilnic acest răspuns și de la mai mulți playeri.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.