Jump to content

Crash la misiuni


MrBoostDePeRPG2
 Share

Recommended Posts

Salut am Windows 11 PRO 64bit, 16gb RAM DDR4 frecventa 3200Mhz, 1TB M2 SSD si placa video Nvidia 3050 (mai pe scurt am un laptop Nitro 5 Asus) i-am dat si update la placa video la driver si tot iau crash uitati aici video-ul da-ti direct la 4:36 daca nu vreti sa il urmariti pe tot. Eu am filmat tot sa nu ziceti ca fac misto.

Si mi-am instalat si toate C++ adica toate versiunile posibile ca SAMP-ul sa ruleze cat mai smooth:

OnCMzQV.png

 

ITkpcMa.png

Astept raspunsurile voastre, multumesc ❤️ 

Edited by MrBoost.Paramedics
Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Credeam ca iei crash de la un mod, dar e GTA SA default, crashul pare ca e provocat de sd pistol. Ai incercat sa tragi cu el inafara misiunii?

Link to comment
Share on other sites

Nu, am incercat si de pe alte website-uri sa schimb sunetul de pe arme? Ce sa mai incerc? Am tras si cu el inafara misiunii am tras in jucatori dar se pare ca nu ia crash, doar pe bots de la misiuni.

Edited by MrBoost.Paramedics
Link to comment
Share on other sites

Clar de imi raspunde cineva eu am treaba pe samp si pe voi nici nu va intereseaza o sa re-instalez gta san andreas-ul si am sa testez modurile care imi da crash ca voi nu puteti sa imi raspundeti smr eu. Puteti inchide topicul ca va ia 3 zile sa imi raspundeti la o intrebare atat de "grea" T/C.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, MrBoostDePeRPG2 said:

Nu, am incercat si de pe alte website-uri sa schimb sunetul de pe arme? Ce sa mai incerc? Am tras si cu el inafara misiunii am tras in jucatori dar se pare ca nu ia crash, doar pe bots de la misiuni.

Scoate modul KMF pentru a nu mai lua crash cand tragi in actori.

 

18 hours ago, MrBoostDePeRPG2 said:

Clar de imi raspunde cineva eu am treaba pe samp si pe voi nici nu va intereseaza o sa re-instalez gta san andreas-ul si am sa testez modurile care imi da crash ca voi nu puteti sa imi raspundeti smr eu. Puteti inchide topicul ca va ia 3 zile sa imi raspundeti la o intrebare atat de "grea" T/C.

Învață să ai răbdare, nu sta nimeni 24/7 să ofere răspunsuri, le primești în funcție de timpul liber al fiecăruia, dacă dorește să te ajute, etc, nu e nimeni obligat să o facă.

Link to comment
Share on other sites

  • Tupi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.