Jump to content

Bunker Help - Sugestie


KawaBM
 Share

Recommended Posts

Salut! As avea o sugetie legata de Bunker. ajut din cand in cand playeri si din ce in ce dau de oameni neseriosi, si mai ales la Bunker Basin unde is si curse lungi unde. Eu termin sa il ajut sa vanda si sa aprovizioneze cu succes si omu dupa se face nevazut. Ba mai are si nesimtirea sa nu iti raspunde la mesaje sau /ignore. Sugestia este de un rework pt cei care ajuta bunker. inteleg ca e riscul meu ca ajut, dar is multi low level playeri care se ard cu astfel de oameni si  le piere chefu de server. Ma gandesc ca ar exista posibilitatea ca in comanda de /invite bunker - [10.000]. sa se introduca suma pe care ii se va trage la proprietar din cont cand cel care ajuta livreaza cu succes o comanda / aprovizionare. Comparat cu alte proiecte ma gandesc ca este posibila implementarea!

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, KawaBM said:

Salut! As avea o sugetie legata de Bunker. ajut din cand in cand playeri si din ce in ce dau de oameni neseriosi, si mai ales la Bunker Basin unde is si curse lungi unde. Eu termin sa il ajut sa vanda si sa aprovizioneze cu succes si omu dupa se face nevazut. Ba mai are si nesimtirea sa nu iti raspunde la mesaje sau /ignore. Sugestia este de un rework pt cei care ajuta bunker. inteleg ca e riscul meu ca ajut, dar is multi low level playeri care se ard cu astfel de oameni si  le piere chefu de server. Ma gandesc ca ar exista posibilitatea ca in comanda de /invite bunker - [10.000]. sa se introduca suma pe care ii se va trage la proprietar din cont cand cel care ajuta livreaza cu succes o comanda / aprovizionare. Comparat cu alte proiecte ma gandesc ca este posibila implementarea!

 

MUfF0CY.png

 

Pentru o șansă reală la punerea ei în agendă, trebuie demonstrat că suficient de mulți jucători și-o doresc. Astfel, te sfătuiesc să postezi pe „b-zone.ro/discord”, în canalul #add-suggestions. Apoi va apărea în canalul #samp-suggestions, unde ceilalți membri vor putea vota și comenta.

Tot de acolo a plecat, să dau un exemplu consistent, rework-ul jobului „curier” în ianuarie 2023.

 

Quote

Jobul de Curier Refăcut:

  • Acum ceva timp am deschis o nouă secțiune de sugestii pe DISCORD B-ZONE unde jucătorii noștri pot sugera ceea ce vor ca noi să schimbăm/să adăugăm pe servere. Această secțiune poate fi găsită aici (click), unde poți sugera, discuta sau vota. Poți de asemenea să vezi cele mai votate 25 de sugestii aici (click). Reține că dacă ne oferi mai mult feedback, avem mai multe idei și vom putea imbunătăți mai bine un sistem.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.