Jump to content

Vechiul B-Zone RPG | Aminitirle noastre .


Calvin

Recommended Posts

Da eu ce-s ma ?

Joc pe B-Zone decand sa infiintat , de cand avea inainte numele Romanian RPG . Cu lexutzu cand a sters forumul si chestii (cei vechi stiu)

Chiar daca am cauzat multe probleme , am trecut prin 3-4 wipe-uri (totale) cred .

Link to comment
Share on other sites

doOoKieeEe aka a1s.
Goantza

 

Ei ce au facut pentru aceasta comunitate =)) ( fara suparare ).

Sinnede , nu esti in stare sa faci o asemnea lista, ai uitat o gramada de oameni, acum iti strang 20 usor.

 

Xtyle, F4L Oasis, Van,F4L Blade, Hooliganu ( lider de 3 ori, dar nu l-ai pupat undeva si l-ai uitat? ), Rizi , Shlomy, F4L Caed, F4L Dubliss , F4L Zuzu ,F4L Oaccc ,Cr1spy , 0merta, GhostX , Piticul , Snifel04 , nick15 , Ciupanezu, Woozie ...

 

Ti-am dat doar atatia ca sa iti dovedesc ca NU ESTI TU CEL CARE TREBUIE SA O FACA. Unul dintre cei 4 spusi in postul trecut !

 

Da eu ce-s ma ?

Joc pe B-Zone decand sa infiintat , de cand avea inainte numele Romanian RPG . Cu lexutzu cand a sters forumul si chestii (cei vechi stiu)

Chiar daca am cauzat multe probleme , am trecut prin 3-4 wipe-uri (totale) cred .

 

Importantule !

Link to comment
Share on other sites

blade,fara suparare dar se pare ca voi de la vremea cand juca stal1n si era LeThaL si Alcatraz admin ati ajuns la vremea de cand sa dat wipe la bani,pe vremea aia nu exista Oasis9 sau alti "jmecheri"de pe acum!

Link to comment
Share on other sites

mama blade da ce important esti u ma :)

De vreo 4-5 posturi bati apropoul sa te bage si pe tn in lista :)))

 

CAnd eu aveam lider u erai la gara ls si iti dadeam 30k sa te ajut , ai facut buguri ca sa faci bani....ca ai ajuns in 2 luni la 2 miliarde :))

Dar tu tot vrei pe lista aia domne.....daca ar fi dupa mn pe lista aia ar fi maxim 15 playeri :)

Link to comment
Share on other sites

Daca tot ai facut acest topic pune legendele , ce a facut pa1 ? ce a facut d3l3t3r ? (juca numai cu coduri) ce a facur rzr marius ? a ? pune numele celor care chiar au facut ceva , dani stepe ce a facut ? a facut un film si a luat admin mare lucru ce a facut ...goanta ce a facut , daca tot pui pune cei care au avut lidere au facut ceva .. eu am avut 2 lidere si joc de 2 ani de zile aproape si sunt un gunoi =D> a stai ca am mai vazut un nume dokie .. ala e cel mai tare domne ala a facut tot pe b-zone chiar ala .. punel si pad_vlad si sa rezolvat totu .

Link to comment
Share on other sites

Se supara cineva daca va stric visele si va zic ca nu sunteti mai importanti decat restu daca sunteti pe o lista sau nu... sau ca ati avut x lidere? Nu inteleg de ce suferiti pentru niste litere puse pe o pagina de net...

 

 

Deci mai concret... a fost o idee buna si nu prea... zic sa editezi primu post ,sa stergi tot...

Link to comment
Share on other sites

mama blade da ce important esti u ma :)

De vreo 4-5 posturi bati apropoul sa te bage si pe tn in lista :)))

 

CAnd eu aveam lider u erai la gara ls si iti dadeam 30k sa te ajut , ai facut buguri ca sa faci bani....ca ai ajuns in 2 luni la 2 miliarde :))

Dar tu tot vrei pe lista aia domne.....daca ar fi dupa mn pe lista aia ar fi maxim 15 playeri :)

Tin minte inainte de WIPE La bani te rugai de mine sati dau $ si tiam dat o casa cu 10 euro pe telefon :)) deci blade iti spun nu mai critiica lumea .. si eu sunt pe bzone din 2008 si nu ma plang.

Link to comment
Share on other sites

Nu este vorba de asta ca nu te plangi poti sa ai si 10 ani tot esti ceva , asta nu imi place cand toti te uita si te da la o parte ca un gunoi , pai cand eram pe serv nici nu erau aia din care sunt scrisi acolo si inca ceva dupa vorba asta ziceti ca sunt pupincurist dar daca nu era bobo.razr thomas si gabb nu era serv asa cum este in ziua de azi .

Link to comment
Share on other sites

deci,daca tot am adus aminte ca rzr a fost lider,din cate stiu eu a fost la taxi,iar inaintea lui a fost Renumitul Tomblerone aka tomb/Alex

Edit:Mr.Enza0rw0w,alt nume vechi,si akum imi amintesc dupa wipe la bani ca avea paintball,si iam dat 1 milz pe ext si dupa o saptamana la scos,o sa te tin minte pentru asta :))!

Link to comment
Share on other sites

We...din cate imi aduc aminte si eu sunt pe lista aia ?:)) eram StEvEn_sEgAl,Vyc3nz0 (dar conturile astea le-am pierdut) si dupa am avut Dark02,eram cu balon in TCC care luasem ban pe el pt hack :| dar nu a fost adevarat,cred ca era de la lag...ma rog :)) am avut BadDarck si acum Toretto.Corleone...

Mai sunt fosti membrii,care inca mai joaca unii : Mada_Linux , Michael. , Drag0s , Fivelici0us , Fumylici0us (Fumy) , cRistaL , d3nys. , alt_nick , NorBy , MariuS.007 , sebYYYY (Woozie) Scorpion , Skorpio , [Deagle]Rizi (Rizi) , ByCorleone , Hooltras. , [F4L]Mosu (Mosu) , Shlomy , Smaerd , AbcRo , [F4L]MiTza (Tom.Capone) , dRagoS03 ( AdyTzu) , aLLx , alpiNe , Faust , Razvan14 , danu95 , Emanuell , [F4L]caed , Kamicazes , SeNz0r , Spawn , x10sion , ZuZu , TomB , vaN , At0m , Snizel , nExT , [F4L]Klaudiu ... daca mai sunt,o sa revin cu edit,promit! :D

Link to comment
Share on other sites

Atunci da vremuri... 2009-si putin din 2010... Inainte sa vina dm-eri si cei care nu stiu RP... Atunci eram in jur de 72 dar toti cunoscatori de RP... Alti playeri vechi ar mai fii: vaN, BreaKSk8, Baddarck, SnizzeL, Moratea (Moartea), Cr1spy, 0merta, Tevez, Kip, Croco, Andres.Paquito, d3l3t3r, Rzr.Marius, Crytek (R3m0v3r), Klaudiu ([F4L]Klaudiu, Aka.rtxx (Andrew.), [DeAgLe]Rizi (Rizi), [CFF]Oasis9 ([F4L]Oasis9), [F4L]Balon, Nesquik, SGA, K1nd0ze (Mr.Snoop), r3g3n3sis, aNNa, Kidotel (Kido), Bill.Bonanno, Norby, Dj.Skerry, LeThaL, ShuRuBeL, Africanu, andreisnk, Alexoi, MosCraciun ([F4L]Mosu), Scorpion, AbcRo, [biS]fiVe (Fivelici0us), Fumylici0us (Fumy), d3m0... Sunt mai multi. Alea da vremuri...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.