Jump to content

Cartoon Network - Universe Fusion Fall


DaDuSH
 Share

Recommended Posts

Cartoon Network - Universe Fusion Fall

 

 

 

 

Cartoon Network - Universe Fusion Fall a aparut acum 3 ani (in Ianuarie 2008)

Este un joc online, dar trebuie descarcat programul Unity Web Player pt a te juca

In joc veti gasii multe caractere cunoscute pe pe canalul de desene Cartoon Network

Jocul are 36 de nivele, dar acum se lucreaza la cresterea lor

In joc sunt niste persinaje in miniatura (NANO) care au diferite puterii, din 4 in 4 nivele veti lua cate 4 ex: la nivelul 15 ii iei pe Nr. 1 (KND), Patru Brate (Ben 10) Mojo Jojo (Fetitele Power Paff) , ManDark (Laboratorul lui Dexter)

In joc veti gasii multe locuri din desene precum: Sector V, Primaria din Townsville, Tabara Rinichi, Cartierul lui Ed, Edd si Eddy si multe altele

In prezent se lucreaza la a fost un Update la care au aparut 5 nano noi: Rex, Alien X si Finn, ceilalti 2 sunt Johnny Bravo si Branza

Pe cartoonnetwork.com a fost un concurs cu Ben 10, al care sa votat cel mai bun extraterestu, deaceea Alien X a intrat in joc, Rex si Finn au aparut pt ca au cel mai urmarite seriale din America

Eu in prezen am nivelul 20, am fost printre primi 10 playeri si primul player Roman

Nano, ii primiti de la misiuni, intrati intr-o zona infectata unde se afla un Fusion Lair, In fusion Lair se afla Fusion [Caracterul] ex: Fusion Buttercup, Fusions sunt caractere de pe CN foar ca sunt verzi sunt rele

 

Sper sa va placa jocul si sa intrati cat mai multi

Edited by DaDuSH
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.