Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[B-Zone]Working at News Reporters


Gang Mihai
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului: Working at News Reporters

Gen: nici eu nu stiu exact

Durată:2 minute si ceva

Data lansării: 4.04.2011

Scurtă prezentare: Un NR a pus la cale un accident pentru a castiga niste banii!

Link către clip :

 

CLICK PE LINK !

NU POT FACE CONT PE YOUTUBE!

DE ACEEA AM UPLOADAT AICI!

http://www.trilulilu.ro/skylyy/59f3d441d430f6

 

 

 

Daca va place apasati pe + va rog!

Edited by S k y l y y
Link to comment
Share on other sites

Pe langa faptul ca esti cam analfabet si ca subtitrarea aia,care ocupa jumatate de ecran si are o culaoare urata,e ok..sa zic.

Link to comment
Share on other sites

Pe langa faptul ca esti cam analfabet si ca subtitrarea aia,care ocupa jumatate de ecran si are o culaoare urata,e ok..sa zic.

1.a fost facut in graba

2. daca nu iti placea nu mai comentai

3. cer warnup

Edited by S k y l y y
Link to comment
Share on other sites

Pe langa faptul ca esti cam analfabet si ca subtitrarea aia,care ocupa jumatate de ecran si are o culaoare urata,e ok..sa zic.

Poate ar fi cazul sa nu folosesti un ton arogant. Mai bine ramai la statutul de critic. Exprima-ti opinia intr-un mod cat se poate de pertinent si pastreaza persoana intai.

Link to comment
Share on other sites

Vorba lui FLORiNACYO, mai bine stai 1 luna la un film, decat 1 zi la ...Nu se numeste film, subtitrarea exagerat de mare, data viitoare fa-o de 10 size, si cu un stroke negru si pozitioneaz-o jos. Multe greseli de gramatica "Imi place emisiunile tale" . Ai uitat punct-ul, si "place" ? Las-o moale, suntem romani.Claritatea sa nu vorbesc, fa-ti un cont pe youtube, si ridica setarile claritatii video...

Link to comment
Share on other sites

Acum vad si eu clipul. Din primul cadru am inteles ca nu stii engleza, nimic nou sub soare. Insa si cu romana ai probleme.

Link to comment
Share on other sites

Acum vad si eu clipul. Din primul cadru am inteles ca nu stii engleza, nimic nou sub soare. Insa si cu romana ai probleme.

stiu unde zici

la v-a si va

l-am facut in graba

sunt mai multe greseli

Edited by S k y l y y
Link to comment
Share on other sites

stiu unde zici

la v-a si va

l-am facut in graba

Nu e doar acolo. Sunt greseli cam peste tot. Sfat : Sterge link-ul, refa-l, si maine posteaza-l pe YOUTUBE.

Link to comment
Share on other sites

Nu e doar acolo. Sunt greseli cam peste tot. Sfat : Sterge link-ul, refa-l, si maine posteaza-l pe YOUTUBE.

pe youtube nu pot face cont!

imi da eroare de certificat ,,,,ceva de genu

Link to comment
Share on other sites

pe youtube nu pot face cont!

imi da eroare de certificat ,,,,ceva de genu

Ai ID-ul meu. Fa video-ul, si vorbim pe mess iti dau contul meu sa-l postezi ( Display Name-ul la id-ul meu este Gabriel JR :) )

Edited by Country HypnoSia
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.