Jump to content

Sărac ......


DubLu V

Recommended Posts

De curând mi-am luat lvl 3 , fapt care a dus la secetă materială . :o3

Mor mereu pentru că nu am banii să plătesc salvarea , iar supra-solicitarea locurilor de muncă ca gunoier , face ca pe străzi să "bântuie" , **== "colegi de job" **== , care cum opresc la un tămbărău se năpustesc asupra mea şi îmi fură maşina :| . ~X(:-q

Vă rog din toata inima cine vrea să facă o donaţie , căt de mică , chiar şi 1k dacă te lasă inima , pentru a ajuta oamenii nevoiaşi , respectiv , eu . ^:)^^'>

Dacă vreţi să împrumutaţi şi un scuter personal , sau o trotinetă ceva , promit să nu deteriorez nimic , sunt cuminte , nu fac c**a în casă , nu latru...rămân veşnic recunoscător şi îndatorat. 8->

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.