DubLu V Posted August 25, 2011 Share Posted August 25, 2011 De curând mi-am luat lvl 3 , fapt care a dus la secetă materială . Mor mereu pentru că nu am banii să plătesc salvarea , iar supra-solicitarea locurilor de muncă ca gunoier , face ca pe străzi să "bântuie" , "colegi de job" , care cum opresc la un tămbărău se năpustesc asupra mea şi îmi fură maşina . Vă rog din toata inima cine vrea să facă o donaţie , căt de mică , chiar şi 1k dacă te lasă inima , pentru a ajuta oamenii nevoiaşi , respectiv , eu . ^'> Dacă vreţi să împrumutaţi şi un scuter personal , sau o trotinetă ceva , promit să nu deteriorez nimic , sunt cuminte , nu fac c**a în casă , nu latru...rămân veşnic recunoscător şi îndatorat. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Liquid Posted August 31, 2011 Share Posted August 31, 2011 La munca,nu la intins mana. Closed. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.